Noćne linije

Autor Paško, Ožujak 01, 2010, 19:36:49

Paško

Ovu temu posvećujem noćnim linijama...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Izgleda da netko u Prometu ipak radi svoj posao jer su vozni redovi postavljeni na stanicama:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

qwertz

nočne linije treba ukinuti jer nema nego po 5 putnika po polasku a nitko ne plača kartu,a pokazne ne vrijede

regio

Citat: qwertz  u Veljača 28, 2011, 00:36:10
nočne linije treba ukinuti jer nema nego po 5 putnika po polasku a nitko ne plača kartu,a pokazne ne vrijede

slažem se s tobom...i ja sam za to da se noćne linije ukinu...
Solo Mercedes Benz Citaro
g.b.261,262.263,264 i 265..:)

kapetanakis

Split nije velik grad, praktički mu noćna linija i ne treba, nego mu triba jeftini taksi ka i u Zadru, Rijeci i Osijeku, ali naša taxi mafija je jača i od države, jer iako je na gradskom vijeću izglasano da im usluge moraju bit jeftinije, 16kn start i 6 kn po KM, oni to ne poštuju, iako je i to puno, realna cijena bi bila 5kn km s tin da je minimalno 20 kn naplata. Više bi mafija radila, a manje pljačkala turiste i igrala na karte

baco

Citat: kapetanakis  u Travanj 10, 2011, 21:36:24
Split nije velik grad, praktički mu noćna linija i ne treba, nego mu triba jeftini taksi ka i u Zadru, Rijeci i Osijeku, ali naša taxi mafija je jača i od države, jer iako je na gradskom vijeću izglasano da im usluge moraju bit jeftinije, 16kn start i 6 kn po KM, oni to ne poštuju, iako je i to puno, realna cijena bi bila 5kn km s tin da je minimalno 20 kn naplata. Više bi mafija radila, a manje pljačkala turiste i igrala na karte

Dajte molim Vas, da Split ne treba noćne linije - to može napisat samo osoba koja vjerovatno nikada nije izašla petkom i subotom vanka. Diljem Europe 70posto manji gradovi od Splita imaju noćne linije i funkcioniraju uredno, to da su Splitski ljudi gamad i stoka i da ne plaćaju karte i razbijaju buseve je jedna stvar ali ne možete napisat da NE TREBAMO noćne buseve. Ja se vozim sa 39tkom svaku subotu i redovno uzmem kartu iako imam pokaznu i vozać me gleda blido ali je uzmem.
To šta je ,,ruta,, linije bezveze to je isto problem ... Recimo 39tka se okrece na TTTS-u - pa tko tamo zivi za miloga Boga?? Da se okrece u Zrnovnici ili Stobrecu ajde ali na TTTS??!?! to bas nema smisla...

qwertz

Od 01.07 počinju voziti nočne linije svaki dan od ponoč do 5 sati i to po splitu,do trogira i do omiša.provjerena imformacija  bilo u slobodnoj na portalu dogradonačelnici izjavili

STress

Ugasiće je i prije nego zaživi, čim noćni mangupi počnu razbijat buseve i tuć šofere...

netko

Citat: STress  u Lipanj 18, 2015, 08:00:07
Ugasiće je i prije nego zaživi, čim noćni mangupi počnu razbijat buseve i tuć šofere...
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/296907/Default.aspx
Citat:
Jučer, rano ujutro nepoznati počinitelj oštetio je unutrašnjost (sjedala, rasvjetu i dr.) gradskog autobusa koji je prometovao na relaciji Trogir-Split. Počinjena materijalna šteta se procjenjuje na oko 15000 kuna. Policijski izvidi su u tijeku. ]
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

NP-549

Kod nas nikad nikakvih problema.  Noćne linije voze već nekih 5,6 godina  (izračunajte kad su bili izbori),  jedina caka je u tome da je  PRIJEVOZ BESPLATAN.   Više se isplati zadržat ispravne autobuse, nego imat svaki put probleme zbog par prodanih karata.

XDonald

Zna li se o kojem se busu radi ?

prometnik

bar koji connecto ili o345g
kupi kartu spasi Promet

Josip-Split

jutros u 2 me je 238 vratia i st iz trogira..a prije par tjedana 221.. mislim da se to neisplati 2%