Eurobus (Zagreb, Soko)

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:37:05

Tomek

Unatoč velikim planovima ostao je samo domaći hit 90-ih.

Eurobus av120

e zanima me jel moguće kod nas pronaći neku tiskovinu koja se bavi autobusima a da je ikad napravila neki test eurobusa av120 ili av120L ? ako itko zna neki podatak bio bih jako zahvalan...

shef

Bio je test u jednom od prvih brojeva pokojne revije Automanija.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Eurobus av120

Citat: shef  u Prosinac 26, 2007, 07:58:27
Bio je test u jednom od prvih brojeva pokojne revije Automanija.

pretpostavljam da je to nemoguće naći i kupiti od nekog... osim ako netko od vas ima pa bih bio zahvalan da skenirate ili kopirate...

A

#4
Ovo sam našao u Novom listu od 24.08.2005


ISKAPANJA U KRUGU PODUZEĆA »MORGANTI« RAZOTKRILA I NASLIJEĐE UNPROFOR-a
U Gvozdu zakopano 300 kubika lijekova


Na bočicama je oznaka »Aspirin Mejoral« s naznačenom godinom proizvodnje 1994. i Meksikom kao zemljom porijekla.
Nema podataka o zagađenosti tla i građani nisu ugroženi, izvijestio je sanitarni inspektor Vlado Antolić



GVOZD – Oko 300 kubika lijekova pomješanih sa zemljom pronađeno je tijekom iskapanja u krugu poduzeća »Morganti« u Gvozdu.
Kako je jučer potvrdila Policijska uprava sisačko-moslavačka, u ponedjeljak su djelatnici poduzeća »Eurobus International«
iz Karlovca obavljali rovokopačke radove na mjestu bivšeg poduzeća »Velebit« što ga je nedavno ...

Eurobus av120

evo kako je izgledala ponuda za Eurobus av120...  ;)


Ivan1983

Ev šta se krije u Croatia bus-ovoj praoni,nažalost nakon propadanja firme ostalo je samo ovo,kompletna šasija sa svim instalacijama i motorom koji je netaknut kao i getriba.




Ivan1983

Nadam se da znate o kojem je busu rječ????

erobuss

Stoji već 6-8 godina ovako?  :o

Nije se nitko našao tko bi ga dovršio i nakon toga koristio?  :'(

maky

Naravno! AV 120D, nevjerojatno! Dosada se mislilo da postoji samo 1, i to onaj od AP Varaždin, ali ovo pobija tu tvrdnju. Zaista mi nije jasan CB. Imaju  ganjc novi autobus i tako im trune tu godinama... Sramota!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

Nisam shvatio ovo zadnje? Što samo 1?

Tomek

Da te ispravim, AP Varaždin ima 4  AV120D, od toga tri su njihovi od početka, a jednog su kupili od A toursa(Autobusnog kolodvora Zagreb)

erobuss

Citat: Tomek  u Veljača 11, 2008, 23:57:48
Da te ispravim, AP Varaždin ima 4  AV120D, od toga tri su njihovi od početka, a jednog su kupili od A toursa(Autobusnog kolodvora Zagreb)

Znam da ih ima više, pa mi bijaše čudno kad je Maky spomenuo samo jednoga.  ;)

maky

Citat: erobuss  u Veljača 11, 2008, 23:59:23
Citat: Tomek  u Veljača 11, 2008, 23:57:48
Da te ispravim, AP Varaždin ima 4  AV120D, od toga tri su njihovi od početka, a jednog su kupili od A toursa(Autobusnog kolodvora Zagreb)

Znam da ih ima više, pa mi bijaše čudno kad je Maky spomenuo samo jednoga.  ;)
Onda je ovo još nevjerojatnije, ja sve ove godine živio u uvjerenju da postoji samo 1 i to onaj kupljen od Autobusnog kolodvora...   :-[ :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Inače meni to čudo uopće ne izgleda kao da već godinama stoji nego kao da ga sad proizvode. Nije mi jasno da u 10 godina ga nisu pomaknuli negdje ako je već toliko tamo...