Temsa

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:42:18

mb0404

Jel u svim Temsama kokpit i vola slicna kokpitu iz MAN-a F2000

elvis

Citat: mb0404  u Ožujak 10, 2009, 02:10:47
Jel u svim Temsama kokpit i vola slicna kokpitu iz MAN-a F2000

evo ja cu ti odgovoriti na to pitanje,Temse:Diamond,Safari,Safir,Prestij nemaju takve inst.table niti volane,jedino ne znam za Opalin...sad sam gledao brosure svih osim Opalin,ne mogu da je nadjem...jedino sto ja znam,da te inst.table imaju Neoplani Neobody kao oni od Autoprevoz busa iz Mostara ;)

mb0404

Citat: elvis  u Ožujak 10, 2009, 18:37:57
Citat: mb0404  u Ožujak 10, 2009, 02:10:47
Jel u svim Temsama kokpit i vola slicna kokpitu iz MAN-a F2000

evo ja cu ti odgovoriti na to pitanje,Temse:Diamond,Safari,Safir,Prestij nemaju takve inst.table niti volane,jedino ne znam za Opalin...sad sam gledao brosure svih osim Opalin,ne mogu da je nadjem...jedino sto ja znam,da te inst.table imaju Neoplani Neobody kao oni od Autoprevoz busa iz Mostara ;)
Za tog Neoplana znam.
Evo kokpit Oplain nije isti nego slicna kao sto sam i rekao znaci volan i odredjeni djelovi instrumnet table
http://www.dietrichcarebus.fr/img_nvproduits/opalin/tdb_opalin.jpg
a za ostale ne znam ;D

svicar

Safari u D kosta 160.000 eura,za te novce nemozes kupit nista ozbiljno,tako kupac dobiva vozilo sa provjerenim komponentama iz EU.


Tomek

Evo što nam dolazi na HR tržište iz Temse:

Temsa Prestij(Prestiž :D)
Iako izgleda kao Opalinka, malo je manja, zasad dvije rabljene(par mjeseci stare) stižu k nama.




mb0404

Evo danas sam se vozio u Opalinu ako Bog da vise nikad.Prvo jedva sam se smjestio,kad sam sjeo na sjediste ko na panj.Ogibljenje nema nikakvo svaku rupu osjetim na bubregu,slao vuce,bucan je,jedino sto mi se svidilo bila je klima koja ubija nista drugo.Bolji su stari Isuzui nego ovaj Opalin.

brioni

Citat: mb0404  u Svibanj 25, 2009, 20:44:52
Evo danas sam se vozio u Opalinu ako Bog da vise nikad.Prvo jedva sam se smjestio,kad sam sjeo na sjediste ko na panj.Ogibljenje nema nikakvo svaku rupu osjetim na bubregu,slao vuce,bucan je,jedino sto mi se svidilo bila je klima koja ubija nista drugo.Bolji su stari Isuzui nego ovaj Opalin.

Ja sam se par puta vozio u Filsovom Opilanu na liniji Pula - Zagreb i bio mi je čisto ok.
Ok je vukao, vjerovatno ovisi i od vozača, na nekim dijelovimaje išao brže od 415-ke. Jedino mi je prostora za noge bilo malo uzak i zvučna izolacija mu je malo u k...u ali sve u svemu OK   
Oprostite ako ima pogrešaka

mb0404

Ma ja sam se razocarao,jedino kokpit i klima su ok.Bolje mi vuce Turismo nego ona.

arsenal

Jedna jako dugacka safari RD.


The_Dubster

Temsa mi je jako dobra, pogotovo safari. ipak rade na dafovim i manovim motorima. uvijek ima prostora za napredovat i predviđam da će temsa jako usavršit svoje buseve, a o kvaliteti govori prodaja i koristenje busova od strane hrvatskih i bh. prevoznika

zimus sam imao priliku vidjet prestij uživo na sajmu turske privrede u sarajevu i načinio sam par slika. onako od oka i nije loš toliko, mada puno vuče na isuzu izgledom.

Majstor

To je već bolje
Otraga motor i Allison automatic  / taman za Fils /
Samo mi sudite pošteno !

doBUS

Kolika je potrosnja Diamounda  ???

travego 580

Citat: doBUS  u Listopad 27, 2010, 23:25:36
Kolika je potrosnja Diamounda  ???

Ovisi koliko joj uspeš u rezervar,popije sve do zadnje kapi  good_boy

manoplan

#29
Temsa Diamond radi se u dvije verzije 13 i 14 ( 12,990m i 13,975m ). Deklarirana potrošnja je 21,1 lt / 100 km tj. 21,3 lt / 100 km.