Rashodi, posudba i selidba vozila između pogona (2)

Autor lovac27, Svibanj 24, 2016, 21:54:12

lovac27

zar samo dva u zamjenu za tri autobusa? što je sa bgr. 9 hoće li on doci i jeli još gbr. 88 u VG?

leonardo123

Baš me zanima kak budu popunili rupe od 650,654 sutra. Danas je 654 bio na 227.

822DoDo

pa uvjeren sam da imaju kojeg skolskog viska pa bi za nuzdu i on bio dobar negdje...a i kocke se daju iskoristit negdje..
Das Beste oder nichts. MB

MAN19464

Gb. 88 nije u Gorici, nespominje se gb.9 samo da ce doci citari, ako ostale budu prodavali.

Dreamwalker

Znači definitivno ova tri odlaze u Split? Ne znam tko je pametan tako nešto dopustio.


Definitivno vlada manjak autobusa iz raznoraznih razloga. Danas je bio Citaro 184 na 106, jedan Daily na nekoj školskoj, a na 150/150A voze Cacciamaliji. To znači da ni školskih baš i nema, dok se Stratosi odmaraju od masovnog odmaranja. Dolazi ljeto, a samim time i bar jedan izgoreni autobus. Ovo ljeto bi ih moglo i više stradati s obzirom na manjkavo održavanje. Loše održavanje kao posljedicu imaju rizik od težih kvarova koji je veći, a ne daj Bože da neki autobus strada kao gbr 331 i to je još autobusa je out. ZET se prelako dovodi u situaciju da će imati manjak autobusa kao što ga sad imaju Rijeka i Split.

Ima li kakvih naznaka da bi moglo doći nešto normalno što će voziti, a ne stajati u garaži kao onih 16 ukrasa u APP-u? Ikakav natječaj ili ćemo za slijedeće izbore ostati kratki za nabavku novih vozila?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN19464

I priča se da svi autobusi gb.8xx idu u prodaju, ništa nekupuju a prodavali bi.
To bi bilo logično da dolaze novi,pa ajmo prodat stare, ali niti se šta kupuje, autobusa nema viška, nego manjka, pa sa čime će vršiti prijevoz putnika, meni ovo ništa nije jasno!

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Dreamwalker

#7
512 je živ. Ja ne znam tko je plasirao na forum da je u rashodu, ali ja sam ga jutros, uvjeren da je rashodovan, vidio na Slavonskoj na liniji 107.

EDIT: Evo, našao sam informaciju od 7. svibnja 2014. da je stajao očerupan. 2 godine smo živjeli u zabludi i nitko ga nije vidio. Nazdravlje. :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

marin

Jučer u zamjenu na 139 otišao gbr. 21 sa 105 kada je bio sa službom. Stratos ostao bez plina sa napravljenih punih 102 kilometra  glavauzid
I k tome, dobio sam informaciju da nema slobodnih Caccija ili Stratosa, da su 2 šlepana u Resnik. Pitam se gdje su onda svi ostali kad je 21 morao dolaziti???

Shole


marin

Onda je netko rekao da će ih biti viška  8-8 , a kad ono, nema ih ni za redovan dan.

Ivan

 buljoj
Citat: Majstor  u Svibanj 24, 2016, 22:59:00
Ima natječaj za 19 kom
Nitko ne obraća pozornost na potencijalni najvažniju informaciju u dosta vremena...

Ako je natječaj u objavljen, može link ili više detalja dokud je došlo? Inače ih znam naći ali sad mi ne ide...


Svejedno, pokloniti i prodati 19 autobusa dok će ih biti rashodovano još nije baš super ideja.

smogovci.bbb2

Citat: Dreamwalker  u Svibanj 25, 2016, 10:15:47
512 je živ. Ja ne znam tko je plasirao na forum da je u rashodu, ali ja sam ga jutros, uvjeren da je rashodovan, vidio na Slavonskoj na liniji 107.

EDIT: Evo, našao sam informaciju od 7. svibnja 2014. da je stajao očerupan. 2 godine smo živjeli u zabludi i nitko ga nije vidio. Nazdravlje. :)
I jel onda na kraju živ g. br. 512 ili je rashodovan 2014 buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 26, 2016, 14:07:25
I jel onda na kraju živ g. br. 512 ili je rashodovan 2014 buljo

Živ je, ima iste tablice (ZG-186-VV) i registriran je do siječnja iduće godine. Kao što rekoh, 2 godine smo živjeli u zabludi. Nek se ispravi u VP-u.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421