Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

MAN truck bus

Nisu još registrirani niti imaju ATRONe i validatore. Optimistično je očekivati ih sredinom ožujka u prometu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

U APP sam ih izbrojao 10. Idem poslikat malo.
@ Autobusi Hrvatska @

ChRiStIaN

Fail. Zaključani, kad sam otključao nahrlilo 20 ljudi unutra + mrak = ništa. Bude prilike.
@ Autobusi Hrvatska @

421

501 i 502 od jučer u APD, danas stigao ostatak.
Vjerojatno je onaj oštećeni došao do nas jer je APP šoping obavio brže.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

Očekivao sam brojeve od 559 na više.  ;D

jakov5

Citat: 421  u Veljača 08, 2023, 15:23:03501 i 502 od jučer u APD, danas stigao ostatak.
Vjerojatno je onaj oštećeni došao do nas jer je APP šoping obavio brže.
I s tim ste super prošli u odnosu na APP.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

Koliki je dnevni izlaz zglobnih u Podsusedu, a koliki u Dubravi ?
Jesu tu negdje ili je velika razlika ?
Dubrava je ipak dobila 10 MAN-ova pred par godina, dok Podsused nije 14 godina dobio novi zglob, a i pola tih četrnaestgodišnjaka je za otpis a ne za liniju

Putnik79

#1674
Slobodno pošaljemo 10 zglobnih MAN-ova u Podsused netreba nista u kontra smjeru,hvala lijepo.

jakov5

#1675
Citat: 421  u Veljača 08, 2023, 17:19:29Pojasni
Sve je jasno. 
Trenutno rashodovanih zglobnih autobusa APP period 2019. - 2023. -> 12 NG312 + 4 CNG = 10 citaro G
Rashodovani zglobni autobusi APD 2019. - 2023. (?) -> 10 novih citara G

APD -> ostvarivanje redovitih izlaza sa zglobnim autobusima na svim predviđenim linijama + poluprazni zglobnjaci na 206 i 242 90% dana.
APP -> 3 solo autobusa na liniji 121 danas (320,325,324), 3 solo autobusa na liniji 134 (321,323,326), solo na 115 i 116. Jučer na 116 ljudi u 6 ujutro nismo mogli ući u autobus.

Šaljemo zahtjev APD za ispomoć da pošalju dva zglobna autobusa -> pošalje se #330 i #459
Kad se davalo autobuse na 234 iz Podsuseda 99% su išle Mećke, i to smo sebi otkidali od usta posljedičnim disponiranjem plinaša (uslijed nedostatka zglobnih mercedesa na 172/176) te su prometnici svaku večer morali kombinirat zamjene autobusa radi plina.

Ali u ovoj državi je vazda bilo budi dobar i ispadni budala, sve se to pretoči i na niže razine pivkan .
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MAN truck bus

Citat: NP-549  u Veljača 08, 2023, 17:34:16Koliki je dnevni izlaz zglobnih u Podsusedu, a koliki u Dubravi ?
Jesu tu negdje ili je velika razlika ?
Dubrava je ipak dobila 10 MAN-ova pred par godina, dok Podsused nije 14 godina dobio novi zglob, a i pola tih četrnaestgodišnjaka je za otpis a ne za liniju
Prije redukcije:
APP > 52
APD > 59
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

5 MAN-ova je trebalo poslat u Podsused

tramvajac 92

Ima tu još onoga što se ne vidi
Citat: NP-549  u Veljača 08, 2023, 17:34:16Koliki je dnevni izlaz zglobnih u Podsusedu, a koliki u Dubravi ?
Ako nisam krivo brojao 49 Podsused, 76 Dubrava. Čak i da sam fulao, u Dubravi je izlaz veći za cca. 1/3.

Kako je Dubrava toliko narasla u odnosu na Podsused? Jednostavno. U Novom Jelkovcu se cijelo naselje nagradilo i tu je 6 zglobnih. Dobili su još 3 dodatna izlaza na 290. 234 je uvedena i iz nekog razloga je u potpunosti u APD (trenutno su 3 autobusa, bila su i 4). 107 i 222 također (8 buseva). Dobili su liniju u Podbrežju isto, koja... koja eto mora imati zglobni. Zbrajate? Razlika tu negdje ispadne.

U Podsusedu se stisnulo sve sa zglobnih na solo, koliko god je moglo. Postalo je normalno da na dvokratnim gradskima (osim 109) umjesto zglobnih izlaze solo.

NP-549

Ako je tolika razlika u izlazu onda je OK podjela. Mada APP ne može baš računat 1:1 jer Citelis ne vredi isto ko Citaro ili MAN A23