Tipovi autobusa na linijama

Autor maky, Prosinac 01, 2007, 17:59:05

maky

Nevjerojatno!

Prvo je nevjerojatno to šta je Lion`s Cityje kupija grad split da voze po GRADU! Drugo, kao šta i sam kažeš City - grad.

Vjerojatno je opet jedan Citaro pokvaren, pretpostavljam onaj kojeg sam ja danas vidio parkiranog na stanici... I inače, bilo bi pametnije da su legendarni g.b. 542 poslali na liniju za Koprivno jer on zbilja može potegnut. vozi on i za Tugare koji put, a kamoli nebi moga za Koprivno. A ako su već morali lava stavit na neku liniju, onda bolje za Solin, a ne Koprivno...

Mora da je netko od Prometovih glavešina iz Koprivna jer tamo redovito šalju niskopodnjake, prvo Citare, pa sad lavove i to sve mimo zdravog razuma...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Danas na trinaeski DAF g.b. 116, a na desetku se vratija g.b.59.

maky

Evo danas čekam liniju 18 sa polaskom u 8:20 kad ono dolazi g.b. 181 sa tabelom linije 18.
Očito ujutro na ovu liniju sa polaskom u 8:20 šalju sve i svašta. Ja sam izišao na pazaru, a poslije g.b. 181 nije više vozio liniju 18.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Takve stvari su se prije događale i na četvorci subotom ujutro.Ne znam šta im to znači.

maky

Ufff danas kaosa...

Danas je tijekom cijelog dana liniju 18 vozio g.b. 147, da bi  ga treću smjenu zamijenio g.b. 226. Međutim g.b. 147 nije se umirio, nego je osvanuo na liniji 5, koju je dotada vozio mislim g.b. 685.
g.b. 680 je vozio liniju 15, kao i kolega mu Sanos g.b. 146.  Ja i  vedrobrzi smo se išli provozati Sanosom, provozali se, izašli, kad ono tijekom dana ugledasmo istog vozača koji nas je vozio u Sanosu da sada vozi  Lion`s Cityja g.b. 217 na liniji 15, dok je Sanos negdje nestao, vjerojatno u garažu.
Vozio sam se također sa g.b. 120 na liniji 14, koji je poslijepodne prešao na liniju 37.
Na liniji 6 je vozio onaj O305 G koji inače vozi liniju 27.
Liniju 4 je vozio MAN g.b. 681...

:P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Danas je opet bilo svačega...

g.b. 681 vozio liniju 11
g.b. 682 vozio liniju 3
g.b. 193 vozio liniju 15
g.b. 146 i 149 vozili liniju 7
g.b. 148 vozio liniju 1
g.b. 140 vozio liniju 4

:-X

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Zadnjih dana svi lavovi voze neke posebne linije i zato  na pravim gradskim linijama voze starudije...
Jedan lav je vozio za  američke vojnike s onog broda, zaboravio sam g.b.
g.b. 217 je vozio direktnu liniju Split - Trogir
g.b. 222 sam uhvatio na jednom neobičnom mjestu sa natpisom na displayu "Slobodni prijevoz"
dakako, jutros je jedan od lavova vozio i liniju 27 za Žrnovnicu...

I dok se oni tu lijepo vozikaju, liniju 15 voze g.b. 683 i Sanos, liniju 11 vozi stari g.b.138, a Sanos g.b. 147 vozi liniju 7...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Sinoć na noćnoj linij 19 vozija MB 405 N. Ne znam jel to u zadnje vrime često,ali nije baš pametno jer vandali po noći haraju.Prije su tu liniju vozili uvik neuništivi DAFovi.

torrente

ja se sićam kad sam jednom vozia noćnu s dafom pa sam osta u kvaru u 3 ujutro......a bus pun hahara :D onda smo svi zajedno čekali da nam mehaničar dođe otklonit kvar a dok smo čekali,ekipa me nudila s pivama i vinom :D

markost

Onda si ti pravi vozač za nočnu.  ;D

torrente

ma ajde nema šanse da ću je ikad više vozit ,živi raspašoj :P

maky

Back on topic...

Upravo izišao iz g.b. 140 koji vozi liniju 18   ::|
Dobro ga shole vozi nizbrdo i po ravnom, ali  kao što se moglo i zaključit, uzbrdo se vuče, a nije ni bio pun....

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Na četvorci danas g.b. 206, 193 i 686.Na jedinici već duže vrime vozi MB 0305G g.b.84.

netko

Danas na liniji broj 10 DAF g.b. 24,
a linija broj 16 g.b. 122.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!