Mercedes-Benz

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:59

buSHunter795


PROFA

mi smo u pogresnoj temi tamo prebacite ove stvari u CT n!
Ne ovo je ja mislim salon bus njihov,a ona je bijela sa EPS mijenjacem i bez vrata!
A ova je mislim bila od BAYERN MUNCHEN fudbalera sav je bio salon  unutra!

echo

Promotivni materijal Kvarner Expressa iz 1980-ih

GB 122






Trolej u pozadini je 417. To se vidi na većoj verziji ove slike koja se negdje zagubila.


elvis


Piramida


elvis

Prije par sedmica nasao sam jedan oglas za prodaju MB-a 0350,interesantno je da je imao EPS mjenjac sa istom konzolom za mjenjanje brzina kao Actros mp1,zanima me jel ugradjivana konzola nalik na onu iz mp2,koja je postavljena u sklopu naslonjaca za ruku?

elvis

Na prvi pogled sam mislio da je u pitanju greska i da je na slici Travego,ali kad sam otvorio oglas :o

http://www.avtobusy.ru/id-270853.html

St!pe

Citat: elvis  u Veljača 21, 2010, 12:29:23
Na prvi pogled sam mislio da je u pitanju greska i da je na slici Travego,ali kad sam otvorio oglas :o

http://www.avtobusy.ru/id-270853.html
I šta nije jasno?
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

elvis

A sta jest,vidis da je od Tourisma napravljen Travego,mijenjane maske,farovi,stopke,dodane naljepnice na prva bocna stakla

Alexa

Citat: elvis  u Veljača 21, 2010, 21:31:03
A sta jest,vidis da je od Tourisma napravljen Travego,mijenjane maske,farovi,stopke,dodane naljepnice na prva bocna stakla
Ja bih rekao da je od O404 napravljen Travego

5AR

Citat: Alexa  u Ožujak 16, 2010, 19:11:45
Citat: elvis  u Veljača 21, 2010, 21:31:03
A sta jest,vidis da je od Tourisma napravljen Travego,mijenjane maske,farovi,stopke,dodane naljepnice na prva bocna stakla
Ja bih rekao da je od O404 napravljen Travego
Ja bih pročitao pa onda rekao da piše O403 ili u prijevodu O350 za istok.

shef

Novi Travego je u ovim krajevima još uvijek, recesijskim vremenima zahvaljujući, rijetka ptica. A još i rjeđa s grčkim tablicama, u ovoj neobičnoj boji, a sjedišta su krem boje...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


Sonja

Natpis sa strane Euroline.