Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

mivano

Jučer nije bilo polaska za Lokvu u 14:15.

Ako se već ne može stalno održati polazak onda ga treba ukinuti - manite ga iz rasporeda, ovako samo varate putnike.

little-perfect-fairy

Nije 1. put da se desi, mislim da se to vec desilo prije tjedan ili 2 (neznam tocno) da 645 nije bio ispravan za za vrijeme tog polaska pa su se kasno sjetili i poslali 412 umjesto njega s polaskom u 14.25h..

Kad vec ide za Lokvu, nije problem pocekat jos 15-ak minuta za onaj u 14.30 koji ide do Garića, barem ne meni. ;)

mivano

Citat: little-perfect-fairy  u Lipanj 21, 2011, 18:56:52
Nije 1. put da se desi, mislim da se to vec desilo prije tjedan ili 2 (neznam tocno) da 645 nije bio ispravan za za vrijeme tog polaska pa su se kasno sjetili i poslali 412 umjesto njega s polaskom u 14.25h..

Kad vec ide za Lokvu, nije problem pocekat jos 15-ak minuta za onaj u 14.30 koji ide do Garića, barem ne meni. ;)
Nije u tome kvaka. Čekao sam u 15:00 s Lokve. Onaj u 14:55 iz Saršona je naišao prerano.

NP-549

Stari koji neće da me uzme za zeta pozdravlja šefa



shef

Nisam skužio, jel pozdravlja tebe, ili Clio ispred?  :)evil
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

A normalno da će Šefa pozdravit, a ne tebe , jušto? :)evil
Ja, recimo, uvijek pozdravim Shefa. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#186
Citat: gizmo  u Lipanj 20, 2011, 12:55:05
Opet je kao i prošlo ljeto na liniji 11 skraćen samo plazak u 10.10 do Lokve. Od svih mogućih ušteda na polpraznim polascima u špici na toj liniji,napravljeno je samo to da radnim danom povratka iz Saršona nema više od tri sata (od 9.15 do 12.25). Čak su i subotom i nedjeljom češći polasci ( subotom 8.30,9.05,10.20 i 12.00, te nedjeljom 10.15 i 12.25). Bravo!
Pogledao sam u raspored i čini se da je ta izmjena trajna tj. to će važiti uvijek kada nema nastave.

"G = za vrijeme školske nastave prometuje do/iz Garića, a u ostalom periodu do/iz Lokve"

kico101

Testiranje pod punim opterećenjem za 112:
5,05 Mikeji
5,20 Čavle
5,35 Škaroni
5,50 Čavle
6,05 Mikeji
6,15 Čavle
6,30 Škaroni
6,45 Čavle
6,55 Mikeji
7,10 Čavle
7,25 Mikeji
7,40 Čavle
............................ 8-8
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Ali je dobro tehnologija napisala vozni red u pdf formatu. Pa ni ja nemogu otkrit šta vozi kad je škola a šta vozi kad je nema i do kuda... Baš je dobar vozni red. Bus za Podkilavac u 12:00, i onda slijedeći u 14:45. Kad je već tolika recesija mogla se napraviti vožnja Ri-Podhum-Dražice-Podkilavac-Jelenje-Kukuljani.

Shole

A debili ukinu nedjeljom u 17:15 iz Rijeke za Podkilavac, a ostave vezu Čavle-Mikeji i Čavle-Škaroni.  

Radnim danom ima 15A za Škarone veza na onog u 21:40 i 22:45 iz grada, a prije toga ga nema sve od 16:15.  Tamo valjda niko ne putuje poslije škole i posla, nego samo kurve i propalice u 11 navečer.

Bože mili, do kad će ovi kreteni pisat vozne redove !?

mivano

Ljudi dovoze djecu i žene do Lokve na polazak u 11:00. Pješači se prema Saršonima. Još bih rekao nešto da nije bilo interesa u 10:50 iz Garića, ali bus je bio solidno popunjen - 10 % slobodnih mjesta u dolasku na Lokvu.

ikar

I odu nedjeljom linije za Grobnik u 9:15 12 Jelenje (uvijek dobro popunjena) i u 17:15 16 Podkilavac, također dobro popunjene... Pa kad se već ukidao taj Podkilavac šta nije moglo ostat do Dražica, ili bar Čavli! Glavno da se u novinama spominje poboljšanje standarda i povezivanje mjesta koje nisu imale usluge. Kakvo povećanje standarada u Sobolima? Molio bi kolegu Kiću da izračuna povećanje standarda!

ikar

Prošao sam danas novom trasom 15A od Vlačine do Škaroni. Trasa je duga cca 700m i lagano ide u brdo. Prva stanica je u "centru" Zastenica nekih 450m od raskršća sa glavnom cestom. Do tamo je cesta jako široke a zadnjih 150m je uska. Okretište u Škaroni taman za minibus.

Berlingo

Ja sam jucer prosao kroz Soboli i nisam nista vidio osim onih prastarih i zardjalih tabelica na stanicama. Mozda se danas nesto promjenilo.

ikar

Od sutra je i novi vozni red za općinu Klana - Linije 19-20. Ukida se linija u 6:40 iz Rijeke za Lisac i povratak za vrijeme školskih praznika, i stalno linija u 4:50 Studena-Klana-Vozišće (veza za Rijeku).