Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

NP-549

S obzirom na to kakvo je vrijeme večeras sve mi se čini da je ovo zadnja jesenska slika od danas i da od sutra slijede zimske radosti



Boki651

Ajde slikaj i tih zimskih radosti, vjerojatno ga danas gore ima uz cestu, ako ništa drugo.

ikar

Citat: NP-549  u Listopad 26, 2010, 00:51:48
S obzirom na to kakvo je vrijeme večeras sve mi se čini da je ovo zadnja jesenska slika od danas i da od sutra slijede zimske radosti


Boje su se odlično poklopile... Narančasti bus sa narančastom trakom stoji nad narančastim liščem.

NP-549

Na Zlobinjarevu danas nisu bili uvjeti za slikanje, pa jedna ne tako atraktivna, al ipak da se vidi da negdje ima snjega



Berlingo

Jesu to grobnicke alpe tamo gore? Jesi mozda vidio gdje u Podhumu nekog trolejovca?

NP-549

Da vidio. Išo samnom do Orahovice

Berlingo

#111
I nije neka vijest, ali ima onih koji to ipak jos uvijek neznaju,a nitko nie napisao na forumu (bar ja nisam primjetio). Ima vise od tjedan dana da 673 ne vozi vise Mune u 19.30. Mislim da to sad vozi 692.

Klanaman


Berlingo


ikar

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2010, 20:36:12
Mogu se kladit da je bio "po nosu" parkiran među druge autobuse i onda je u rikverc izlazio van.  Svakome se može desit, ali je činjenica da su debili oni koji parkiraju na naprijed.  Osim toga ovo nam je već valjda 50-i bus kojeg smo razbili na terminalu.  Al kad smo to govorili inžinjerima koji su crtali mjesta za parkiranje onda smo dobili odgovor da šta se mi petljamo u to.

Kad smo već kod manevriranja... Nitko nije primjetio kako na teriotriju jedne ugledne općine kao što je Viškovo nema normalnog okretišta.

Vozišće - Koma, ako se ne postaviš kako treba nećeš okrenut iz prve oko otočića.
Mavri - Malo bolja situacija nego Vozišće
Marčelji - Užas - okretanje na rikver u sporednu ulicu ili iz nje u rikverc na glavnu (koliko je već autobusa razbijeno na taj način >hammer< )
Garići - Malo prostora, rikverc
Brnčići - Vrh vrhova - Rikverc, tijesno, a ukoliko se ne pazi lako se propadne sa nasipa

Neznam zašto općina nije investirala da se napravi lijepo uređeno okretište negdje na vrhu Marčelja (vidi Hreljin i Permani zadnjih nekoliko godina) i da sve vožnje voze do gore (u špici i zglobni bus za kojeg ima potrebe).

NP-549

Zaboravio si Mariniće, Bezjake i Saršone. Sve je to Općina Viškovo.  Kopali su tamo godinu dana plinovod na vrh Marčelja pa su mogli usput i okretište napravit. Da se mi složimo i dogovorimo da nećemo više vozit u rikverc jer to ni zakon ne dopušta, odma bi se nešto sredilo

MB Citaro

okretište bi se stvarno trebalo napraviti negdje u Marčeljima jer u zadnje vrijeme u nekim satima stvarno bi bio potreban zglobni autobus

NP-549

Ili ako ne u Marčeljima onda barem kod vrtnog centra ispod Mavri. Tamo ima mjesta koliko oćeš.  U špici su stvarno autobusi krcati iako najčešće idu po 2 istovremeno. Najveći problem je Pehlin jer linije 20/21 kupe i veliki broj putnika linije 7 koja definitivno ide prerijetko, a i onda kad ide je prespora i prekrcana.

Boki651

Ili se šlepa iza 7a koji se raspada koliko putnika unutra ima, i onda se čudimo zašto su Conecti iznutra u lošem stanju, pa i dobri su, koliko putnika samo na 7a prevezu i na koji način.

NP-549