Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

Berlingo

 ;D Poznata nekom ova lokacija?

M.A.N. boy

Reko bih stara cesta za Križišće tj ako nastaviš ovom trakom di je slikano ( kojom ne ide bus), ravno ideš za otok Krk i Uvalu Sott a desno imaš odvajanje za Kraljevicu, izađeš na magistralu kod onog zida preko puta onih tankova sa plinom ili sta je to već. Bus ide iz smjera Kraljevice za Križišće.

zvone16

Citat: M.A.N. boy  u Prosinac 11, 2010, 15:40:29
Reko bih stara cesta za Križišće tj ako nastaviš ovom trakom di je slikano ( kojom ne ide bus), ravno ideš za otok Krk i Uvalu Sott a desno imaš odvajanje za Kraljevicu, izađeš na magistralu kod onog zida preko puta onih tankova sa plinom ili sta je to već. Bus ide iz smjera Kraljevice za Križišće.

i ja isto mislim da je to
ZvoneXp

Berlingo

Pogledati zadnji filmic! ;D I cudi me da se cjenjeni kolega za onaj nocni video nije htio igrati. ;D

NP-549


Berlingo

Ovaj puta nisi trazio nikog da ne odgovara. Ovo valjda spada pod Urinj. Vozis se po D8 i izasao si iz zavoja za kojeg neki tvrde da je najduzi u Hrvatskoj. Vidi se kako ides preko pruge koja ide za Bakar i vozis prema Rozmanicima. Ako sam tocno odgovorio hoces li drugi puta traziti da ja vise ne odgovaram? ;D
Inace, svaka cast na voznji!

NP-549

Baš me zanima koliko prigradskih vožnji će otpast sutra ujutro.  Pola autobusa koji ne voze vikende (prekidne i u2) stoji po selima zatrpano od petka navečer.

kico101

Mislim da je Berlingo u pravu. Čini mi se da se radi o dionici od skretanja za Šoiće, pa do skretanja desno za Svetu Barbaru.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

ma nisam ni sumnjao da ćete pogodit

NP-549

#129

Klanaman

Prolazio sam danas kroz Opatiju i Lovran te sam vidio da su monotrali vozili samo do Slatine zbog radova u Ičićima, a da je 467 vozio na relaciji Opatija-Lovran-Opatije. Jednom riječju katastrofa. Na Slatini 3 monotrala iz Rijeke sa cca 200-njak putnika prema Lovranu, a samo jedan (starudija) solo autobus vozi kao ispomoć. Sramota za Autotrolej i gradove Opatija i Lovran što su to dopustili.

ikar

Očito je bilo preteško napraviti privremene tablice samo za jedan dan u kojima bi izrotirali polaske (i povratke) na 32 što bi omogućilo još jednu smjenu na dionici Op-Lovran...

Klanaman

A vjerojatno je to znanstvena fantastika za odgovorne iz Autotroleja. ;D

Shole

Tehologija, sjedi 1.  OPET !!!!!!!!!

ikar

Mogla bi ta tehnologija past razred na kraju koliko su komada skupili...