Savjet...

Autor Anton, Veljača 09, 2008, 15:02:39

Anton

Kao prvo pozdrav svima, drago mi je da napokon imate vlastiti forum na svom serveru.

Htio bih samo ukazati adminima na jednu stvar, a to je da se ovim 0.5 kn/klik i nagovaranjem u jednoj od poruka, krši ugovor sa Googleom, tako da ako vas otkriju ( a hoće ), sav novac koji ste zaradili, neće vam isplatiti, a račun će vam biti ukinut.

Šteta što forum ranije niste prebacili sa proboardsa, davnih dana sam to spomenuo, jer eto, vjerujem da ste tamo napravili finu bazu podataka, a morali ste prijeći na novi server.

Druga stvar koju i htio pitati, tj. savjetovati je, ne znam ima li ova skripta mogućnost uređivanja poruke od strane admina, tako da poruka koju je poslao admin, može se upisati da ju je poslao neki korisnik?

Dakle, uposlite više admina, i polako prebacujete poruke sa onog foruma, a admini neka ručno upisuju imena korisnika koji su slali te poruke.Znam da je to Sizifov posao, ali ako to ova skripta omogućuje, onda svakako to napravite, jer bi bilo šteta da se nalazi veliki broj korisnih informacija na drugom mjestu.