Duće tours, Duće [ST]

Autor Alex, Travanj 12, 2008, 16:10:56

gorgoroth


gorgoroth

Trogir 31.7.

gorgoroth

Vrata Jadrana

Doki21

Perfektni N1217HDC jučer u gradu heroju

mate

S druge strane

Paško

#140
Cityliner kreće u nove radne pobjede, ali s novim, zagrebačkim vlasnikom. U Dućama je odradio 14 godina i 512 tisuća kilometara. hi
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Nitko ništa ne radi gledaju u oblake  8-8  8-8
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Stigla prinova. Nek mu je sritno. pivkan

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Evo slika makete sanosa.ostale slike u temi modelarstvo

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Stigle tablice,sad se čekaju kruzeri.

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

gorgoroth

#145
Split 1.8.2023

XDonald

#146
https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/teska-prometna-nesreca-autobus-sletio-u-provaliju-kod-makarske-sve-hitne-sluzbe-su-na-terenu-15453852?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3rKTUKRi9vxxC1Wr86NMFo0sDhg4GyCEYQeoXw6Xt8cheU9CeTwYSPzo4_aem_AWdLeOTfF7hSew2Z4acY-SYiNBSMsSnRoDtHqyCcr6Rv4-WCVnuvwfKu1-2g8CAwNqVjjn_fnm8qRWiHDqP_ryJ0

Teška prometna nesreća: Autobus sletio u provaliju kod Makarske, sve hitne službe su na terenu

Vozač je odmah odvezen u bolnicu, a detalji o njegovom zdravstvenom stanju bit će poznati kasnije

Prometna nesreća dogodila se danas oko 15:45 na Jadranskoj magistrali u blizini mjesta Krvavica kod Makarske.

Kako Dalmacija Danas doznaje od Policijske uprave splitsko-dalmatinske, na prometnici između Krvavice i Promajne došlo je do slijetanja jednog lokalnog autobusa s prometnice.

- Autobus je sletio 60 metara od prometnice. U vozilu je bio samo vozač i na mjesto nesreće odmah su stigli djelatnici Hitne medicinske pomoći, ali i policijski službenici Policijske uprave splitsko-dalmatinske.

Vozač je odmah odvezen u bolnicu, a detalji o njegovom zdravstvenom stanju bit će poznati kasnije.


Paško

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/vlasnik-autobusa-koji-se-survao-u-provaliju-vozio-je-moj-sin-kolnik-sklizak-ja-sam-bio-udaljen-15-minuta-voznje-1383429

Citat:Vlasnik autobusa koji se survao u provaliju: 'Vozio je moj sin, kolnik sklizak, ja sam bio udaljen 15 minuta vožnje...'
PIŠE DIJANA TURIĆ
24. travnja 2024. - 17:46

U prometnoj nesreći koja se dogodila oko 15.50 sati na magistrali prema Bratušu (Promajna - Krvavica) s koje je u provaliju od oko 60 metara, sletio autobus tvrtke Duće tours, ozlijeđen je 27-godišnji vozač koji se nalazi na liječničkoj obradi u KBC-u Split i koji je bio sam u vozilu.

Kako nam je kazao Boško Vojnović, vlasnik tvrtke i otac ozlijeđenog vozača, njegov sin je prema prvim saznanjima, stabilno i pri svjesti, a uzrok nesreće je najvjerojatnije sklizak kolnik.

- Vozili smo iz Dubrovnika prema Dućama, sin autobus, a ja sam bio iza njega udaljen nekih 15 minuta vožnje.

Kako su mi potvrdili svjedoci, sin je vozio brzinom od oko 40 kilometara na sat, ali kolnik je bio sklizak, a u tom trenu je padala i krupa.

Sada je najvažnije da se sin što prije oporavi, a za drugo ćemo lako - kazao je Boško Vojnović.

Prema izvješću Policijske uprave splitsko-dalmatinske, u tijeku je obavljanje očevida. Na intervenciji su sudjelovali vatrogasci iz Baške Vode, DVD-a Promajna te Javna vatrogasna postrojba grada Makarske.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/pogledajte-prizore-nocnog-izvlacenja-autobusa-iz-provalije-kod-krvavice-dio-magistrale-zatvoren-do-jutarnjih-sati-1385836

Citat:Pogledajte prizore noćnog izvlačenja autobusa iz provalije kod Krvavice: Dio magistrale zatvoren do jutarnjih sati
PIŠE VIJESTI SD
4. svibnja 2024. - 00:24

Kao što je i bilo najavljeno iz Hrvatskog autokluba, od 23 sata u petak zatvorena je Jadranska magistrala na predjelu Krvavica između Baške Vode i Makarske. Cesta će biti zatvorena za sav promet zbog zahtjevnosti akcije koja bi trebala potrajati do 4 sati ujutro, u subotu.

Ako krećete iz smjera Baške Vode, u Makarsku možete preko Ravče.

Naš je fotoreporter Nikola Vilić na licu mjesta, pogledajte prizore s terena:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!