Bosnaexpres, Doboj Jug – fotografije

Autor Tomek, Siječanj 01, 2010, 17:05:59

doBUS

Zivinice-Velenje ;)
Kolikolo mogu da vidim imaju solidno putnika ;)

amar

pa bilo je nekih 10tak putnika sigurno ...

mate


elvis

Ovaj bijeli 0403 je odvezao djecu sa posebnim potrebama u Holadniju na ekskurziju,cita sam o tome u Dnevnom avazu jutros ili juce,bila je i slika djece sa autobusom u pozadini ;)

mate

Sprinter (592-T-858) na liniji iz Velenje - Doboj, sunce mi je upropastilo sliku  :-\


mate


doBUS

Ja koliko znam oni voze Teslic-Rijeka cetvrtkom i nedeljom iz Teslica,ponedeljkom i petkom iz Rijeke
Za ovu liniju Doboj-Rijeka prvi put cujem

Bari

Citat: Bari  u Travanj 02, 2010, 19:32:15


Znam da se slike ne quotaju, ali samo ilustracije radi za kolegu doBUS-a. Dakle linija se jasno vidi ---> Rijeka - Doboj
KREPAT MA NE MOLAT !

doBUS

Citat: Bari  u Lipanj 20, 2010, 20:49:36
Citat: Bari  u Travanj 02, 2010, 19:32:15


Znam da se slike ne quotaju, ali samo ilustracije radi za kolegu doBUS-a. Dakle linija se jasno vidi ---> Rijeka - Doboj

Ma znam ja da oni imaju liniju Doboj-Rijeka koja ide preko Livna i Splita,al otkud u Bordu ???
Preko Broda im ide linija Teslic-Rijeka

Berlingo

Ova linija Rijeka-Doboj je vec dosta stara i uvijek su vozili preko Broda. A koliko znam postoji i Crikvenica-Teslic i Rijeka-Teslic i one idu magistralom. Vidjao sam ih u Novom Vinodolskom, siguran sam u to.

doBUS

Citat: Berlingo  u Lipanj 21, 2010, 01:09:00
Ova linija Rijeka-Doboj je vec dosta stara i uvijek su vozili preko Broda. A koliko znam postoji i Crikvenica-Teslic i Rijeka-Teslic i one idu magistralom. Vidjao sam ih u Novom Vinodolskom, siguran sam u to.

Liniju Teslic-Crikvenica i Doboj-Rijeka voze sa jednim autobusom iz Doboja ide autobus a iz Teslica kombi i putnici koju putuju iz Teslica na Karusama presjedaju u autobus iz Doboja.To znam 100% posto sam ljetos putovao tom linijom.
A linija Teslic-Rijeka ide preko Doboja,Broda,Zagreba i Karlovca 2 puta sedmicno

Berlingo

Evo, ovo sam ti ja uhvatio 13.03. u Crikvenici. Pisalo je Teslic-Crikvenica. Da li je to bila neka ispomoc ili uopce nisu imali putnika do Rijeke to ti neznam. Valjda ce se javiti jos neko tko zna nesto o tim linijama.


Benjamin

Što se tiče linija za Rijeku imaju dvije
1. Teslić - Zagreb - Rijeka kaja ima polazak četvrtak i nedjelja i povratak petak i ponedjeljak
2. Teslić - Doboj - Cirkvenica - Rijeka (preko Splita)  koja ima red vožnje svaki dan

mate

Zagreb - Teslic, danas, te pozdravljam ovim putem i vozaca :)


mate