Autobusi na probi

Autor 822DoDo, Ožujak 27, 2015, 20:40:28

vrba

Citat: 421  u Travanj 01, 2023, 13:02:05Želje struke su jedno a novčanik drži vlasnik.
Man Lion's City 12E na 242, a rekli su danas na 124?
Na 242 je trenutno 259, kada si ti vidio električnog tamo?

Tomek

Na 124 je od 4.45 jutros probni Lion's City E, oko 14.00 je imao malo više od 50% baterije.

Tomek

Pa da malo fotkama popratimo, danas je na 124 bio probni Lion's City E. Koliko znam, nikad na toj liniji nije testiran neki novi autobus pa je osim zbog same pojave sivog Lion's Cityja na struju i to razlog zašto se danas pola Gajnica i Stenjevca okretalo po cesti za njim. Dosta ljudi ga je i fotografiralo, neki su čak zaustavljali aute da fotkaju.
Išao sam se provozati krug s njim, vozio sam se već u tom tipu autobusa tako da mogu samo reći da prvo što se primijeti je tišina, tiši je od tramvaja i to je baš fora. Mana tišine su neke plastike koje se onda bolje čuju kako cvrkutaju (pogotovo jeftina plastika desnog bočnog displaya), puhanje klime odjednom primijetiš tj čuješ, a i po rupama se čuje kako ovjes radi.
Sam autobus dobro ubrzava, kako su baterije na krovu u unutrašnjosti ima više mjesta nego kod dizel brata i sve u svemu bilo je stvarno lijepo provozati se.
Displayi bijele boje su mi isto odlični, prošle godine kad sam bio u Italiji vidio sam da je to jako popularno kod njih i stvarno dobro izgleda i odlično se vidi.
Jako dobar dojam za kraj ide i samom ZET-u, vozač koji ga je vozio bio je jako susretljiv, ljudima je rado odgovarao na pitanja i generalno upotpunio dobar dojam oko probe ovog autobusa.
U nastavku donosim neke fotke, slikano mobitelom u par navrata kroz dan.
1., 2. Dizel i strujić Lion's City danas jedan iza drugoga kad sam se išao provozat
3. Na Črnomercu
4., 5. Okretište Gornji Stenjevec
6., 7. Bolnička

Tomek

1. Detalj na boku
2. Prilično je viši od Citara G 09.
3., 4. Vozački prostor
5., 6., 7. Putnički prostor

smogovci.bbb2

Izvor: fb Nowe autobusy MAN

Što im nisu na probu poslali trovratnog  kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tatratram

Danas sam imao priliku vozit se u strujiću na 102. Najviše mi se sviđa lijevi display s brojem linije i sviđa mi se koliko je tih. Takav bi bar mogao stajati upaljen na okretištu koliko hoće bez da susjedi rogobore. S estetske strane, ne mogu reći da sam fan "parketa", a i dizajn na sjedalima je malo bezveze.

citaro

displej, parket i dizajn sjedala je pitanje narudzbe, tu ima stotine nacina izvedbe. a najbolje da bus stoji upaljen na okretistu, kao da vozi na zrak, a ne na energent koji kosta i koji se treba koristiti sa sto je manje gubitaka moguce (isto vrijedi i za dizel, plin, vodik, itd.)

sergjack

Na 114 ga vise nema, a rekli su da ce biti cijeli dan.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sergjack

#399
Citat: MAN truck bus  u Travanj 03, 2023, 18:39:58Nema dosta struje.

Prava steta, posto sam se mislio provozati se s njim danas buduci da sutra ne mogu.

tramvajac 92

To nam je realnost ako nabavimo električne autobuse. Morat će se ili puniti na terminalima ili će morati ići u garažu ranije. Nisu kao dizelaši da izdrže 20 sati na liniji.

NP-549

Pa ima voznih redova koji se ranije povlače. Nije da branim tu novu koncepciju, samo kažem da imaju šta vozit. Može bit da ga povlače ranije da ga mogu full napunit preko noći. Ako je slabiji punjač u garaži onda to dugo traje

MAN truck bus

Povučen je jer su iz MANa rekli da se u garažu vrati sa 25%, a pred kraj srednje smjene je bio na nekih 30%.
Plus ono što NP kaže mora se za sutra dopuniti da odradi 138 i da ga spakiraju za iduću destinaciju - Osijek.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: tramvajac 92  u Travanj 03, 2023, 18:50:30To nam je realnost ako nabavimo električne autobuse. Morat će se ili puniti na terminalima ili će morati ići u garažu ranije. Nisu kao dizelaši da izdrže 20 sati na liniji.
A na terminalu će se puniti iz agregata koji koristi dizel ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Vidio sam na internetu da postoje i verzije koje se pune preko pantografa, bez nekih agregata. Možda je moguće punjenje sa istim specifikacijama po kojima je napravljena tramvajska mreža. Ne znam.