Svilna Transporti, Svilna (ex BT Transporti) [PŽ][VŽ][SB]

Autor Tomek, Prosinac 09, 2007, 01:15:52

EuroCity

"Svilna" više nema City-a N116 H, nemaju niti Megalinera, a bome niti Skylinera ex Slavonija bus.
Sada imaju Eurolinera, pa ako ga netko usput uhvati...

shef

Bilo je pisano da su kupili Noge Touring ex Valjan Prijevoz (onaj sa separeom), međutim nitko to nije više vidio. Brener ili?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

EuroCity

Jesu, kupilu su Nogea. Dvije godine sigurno stoji u radioni i poooooolakooooo ga rade. Uvijek nešto drugo "uleti" od posla pa nikako da ga završe. Koliko sam zadnji out vidio, a ima već više od pola godine, limarija je kompletno nova...

Tomek

Gdje su završili Megaliner, Skyliner i Cityliner? U Hr ili vani?

EuroCity

Megaliner u Švedsku, a za ostala dva ne znam. Inače, City kojeg su imali... Meni osobno jedan od najdražih, ako ne i najdraži tip autobusa. Zato sam često koristio njihove usluge baš zbog toga (takvog) busa.

EuroCity

Od danas u "Svilni" i zlatno-smeđi katni Van Hool (sada već ex Matinčić).   thumbs

EuroCity

Euroliner sa kojim su se ponovili je ex Vincek (VŽ846LG).

Pozega


Osoblje

#143
Slika s Facebooka, Van Hool Astromega
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

mate


Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Pozega


EuroCity

Večeras (13.06.2016.) u Požegi na starom AK.
Tu je parkiran svaki dan u ovo doba, a vjerojatno je bit "u tabli" koju ima izloženu.

shef

Nikako se naviknuti da je ovaj VanHool sada ovdje, a ne u Križevcima  :-[

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate