Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

NP-549

To spada pod grad Rijeku, oni određuju imena.  Slažem da 22 treba zamijenit u 23 ili još bolje komplet naziv.  Nedavno smo mijenjali naziv stajališta linije 18 na kružnom toku Martinkovac pa to živa procedura bila.

Čelični

#391
Imam jedno pitanje. Da li netko zna kako se službeno zove autobusno stajalište kod INTERSPAR-a na Rujevici pošto ga nema na shemi lokalnih linija, a uvijek naletim na autobus linije 7A koji nema najavu stajališta ?

MateV


Čelični

#393
Čekaj to je "Rujevica" u smjeru Hosti - Sveti Križ kako piše u navedenom popisu koji si poslao. A ovo kod INTERSPAR-a je u smjeru Sveti Križ - Hosti , ako je tako onda imamo dva stajališta "Rujevica", jedno na novoj cesti za Marišćinu prije stajališta "Stadion Rujevica" i okretišta Hosti, a drugo koje si ti naveo na Vukovarskoj ulici iz smjera okretišta Hosti prema okertištu Sveti Križ. Oba na liniji 7A, ali na dva različita smjera i različite ulice.

lussin


Čelični

#395
Citat: lussinpicollo  u Studeni 29, 2022, 19:16:23Rujevica - rotor
To mi se čini logičnijim.

NP-549

Pa piše Rujevica-rotor na praćenju

Čelični

#397
Citat: NP-549  u Studeni 29, 2022, 20:24:09Pa piše Rujevica-rotor na praćenju
Misliš li to praćenje na najavu stajališta ? Ako na to misliš od tu nisam mogao znati jer mi je u svim autobusima na 7A kojima sam se vozio u posljednje vrijeme nije bilo najave stajališta već samo display s destinacijom.

pehar_11

#398
Citat: NP-549  u Studeni 29, 2022, 12:58:12To spada pod grad Rijeku, oni određuju imena.  Slažem da 22 treba zamijenit u 23 ili još bolje komplet naziv. 
A jbga onda, nema mi smisla da Grad određuje naziv stanica a ne brine se o njima? Za područje Opatije i Matulja je Općina u nadležnosti, po nekoj logici?

Citat: Čelični  u Studeni 29, 2022, 21:03:58Misliš li to praćenje na najavu stajališta ? Ako na to misliš od tu nisam mogao znati jer mi je u svim autobusima na 7A kojima sam se vozio u posljednje vrijeme nije bilo najave stajališta već samo display s destinacijom.
@Čelični izvoli:
vrijeme je novac?!?

NP-549

Ostale jedinice lokalne samouprave nemaju s tim posla. Možeš nazvat kako hoćeš

Čelični

#400
Citat: pehar_11  u Studeni 29, 2022, 21:07:45...
 @Čelični izvoli:
Puno hvala, "zagonetka" napokon riješena ! 8-8

thomcro

... dvije c/b fotografije oba stajališta na Donjoj Vežici (ili kako se sad to moderno kaže ... na Podvežici) kod marketa





Pozdrav by thomcro


thomcro

... još jedna stara kartulina, stajališta na početku Kvaternikove (u daljini iz grada, malo bliže za grad i sa desne strane pruga na pećinskom kolodvoru)



Od tavera još ni T ali se zdesna u daljini vidi Vulkanov neboder
Pozdrav by thomcro


pehar_11

#403
Samo kratko pitanje/molba. Radim mape stajališta na trasama linija 18, 18B, 23, 32, 34 i 37 (fokusiram se trenutno na prigradske linije Opatije/Kastva jer su udaljenije od grada i teže je za prikupiti slikovni materijal). Ako netko ima slike stajališta na trasama tih linija puno bi mi značilo da ih postavi ovdje (pa da ih preuzmem, ako imam dopuštenje) ili pošalje na moj mail (adresu pošaljem privatno nakon što mi se javite, da ne bude natrpavanja foruma sa adresama i slično). To bi znatno ubrzalo proces prikupljanja stajališta i njihovih slika s obzirom da su neke od slika ovdje izbrisane, stare ili stajališta jednostavno nisu u funkciji. Naravno, ukoliko se smatra da nema potrebe za nečim poput toga, javite. Unaprijed hvala svima i nadam se da nije off-topic.


vrijeme je novac?!?

rzri05

Za 18/18B imam slike sa Martinkovca i Bačića pa ih mogu poslati