Pleso prijevoz - razno

Autor setra, Travanj 12, 2012, 14:37:08

Tomek

A budemo provjerili kad dobije registracije, ali i ovaj je zagreban na istom mjestu na kojem si setra pisao.

Paško

Tko zna. Moguće je da je to isti bus, ali sa nekim modifikacijama koje su učinjene nakon krađe. Važno je vidjet VIN
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

setra

Citat: Avtomontažafan  u Svibanj 21, 2012, 21:45:35
Tko zna. Moguće je da je to isti bus, ali sa nekim modifikacijama koje su učinjene nakon krađe. Važno je vidjet VIN
ljudi nije isti bus ovo je drugi i noviji al isto će biti prinova u plesu a stari travego je ponovno na aerodromu doduše siromašniji za koju naljepnicu al bitno je da je pronađen  8-8

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Svaka čast setra na pomoći, da, ovaj koji sam danas slikao u ZG je očito novonabavljen, ali koliko mi se čini od nekog iz Hrvatske.
A evo i slike pronađenog :)

tomekk

Citat: Tomek  u Svibanj 21, 2012, 22:35:58
Svaka čast setra na pomoći, da, ovaj koji sam danas slikao u ZG je očito novonabavljen, ali koliko mi se čini od nekog iz Hrvatske.

Prilično sam siguran (po ovom crvenom natpisu povremeni prijevoz na prednjem staklu) da je ovaj ex MS Tours.Odgovaraju i drugi detalji poput sjedala, ove lajsne itd itd  :P
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

markost

Pronađen je, nećete virovat ,isprid hotela KATARINA u Dugopolju. Očito kradljivcima nije uspija plan pa su ga vratili. Bravo!

Zadarsko dite



Na istom je mjestu bio jos jedan travego, prije nekoliko dana, na tretmanu skidanja naljepnica. Bile su dubrovacke tablice. Slika nemam. Jako slican onome gore bez tablica, cak mi se cini - isti.....

Zadarsko dite

Citat: tomekk  u Svibanj 21, 2012, 23:00:58
Citat: Tomek  u Svibanj 21, 2012, 22:35:58
Svaka čast setra na pomoći, da, ovaj koji sam danas slikao u ZG je očito novonabavljen, ali koliko mi se čini od nekog iz Hrvatske.

Prilično sam siguran (po ovom crvenom natpisu povremeni prijevoz na prednjem staklu) da je ovaj ex MS Tours.Odgovaraju i drugi detalji poput sjedala, ove lajsne itd itd  :P
Tocno.

DU 789 DU, pogledao sam sliku na forumu i to je auto kojeg sam vidio prije koji dan u Zadru na poziciji ovog gore.

tomekk

Evo Travega i s regama. ZG 9794-ER:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

hochdecker

Jedna Molnarova S415gthd već nek vrijeme vozi po ZG. Straga još uvijek ima natpis Molnar, rege nisam vidio.

tomekk

BJ 290-FL, čini mi se ko u najmu.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

1009 se vratio u Split s novim naljepnicama, 1001 je vjerojatno sad ponovno u Zagrebu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

Inače Pleso je kupio 3 ili 4 nova Renault Trafica..

tramvajac 92