Linije

Autor lussin, Srpanj 20, 2014, 14:45:54

vozilo SSC

#30
Poštovani,

U ovom trenutku pripremamo izmjene voznog reda linije broj 27 i to na način da će se polasci definirati iz Žrnovnice i Splita. Naime do sada je linija prometovala sa polascima iz Splita te po dolasku u Žrnovnicu prometovala kružno zbog nedostatka okretišta. To je bilo otežavajuće za stanovništvo Žrnovnice i Korešnice jer su prolasci autobusa kroz mjesto vremenski varirali tijekom dana. Nakon što se primjeni takav vozni red, sa nešto više polazaka u odnosu na postojeće stanje, naknadno će se isti usklađivati sa linijom broj 28. Na liniji broj 29 ne očekujemo bitne promjene u odnosu na postojeće stanje.

Srdačan pozdrav
Željko Mitrović dipl.ing.
Rukovoditelj Sektora Razvoja

http://www.popravigrad.com/svi-problemi/item/zanima-nas-rezim-prometovanja-autobusne-linije-27

Evo naznaka za nešto više polazaka linije 27.

Paško

#31
#307 i 308 će raditi u rotaciji s ostalim zglobnim autobusima koja sad uključuje nove vozne redove linije 37 kako tamo više ne bi vozili solo autobusi, a sve vozne redove linije 60 sad voze #204-206 i grupa troosovinci + #191.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

"Nove Citare" koji su bolje očuvaniji od Prometovih šalju za Trogir. Lijepo će ih uništiti.

netko

#33
Citat: amfan  u Siječanj 22, 2017, 18:38:24
#307 i 308 će raditi u rotaciji s ostalim zglobnim autobusima koja sad uključuje nove vozne redove linije 37 kako tamo više ne bi vozili solo autobusi.......
Napokon potez za pohvalu. Mnogo puta sam se vozio solo autobusima na 37mi i to u frekventne sate i to je bilo ravno slomu živaca. Konačno se netko sjetio da linija 37 zaslužuje malo pažnje, a slušajući davno bivšeg direktora ona Prometu donese cca. 2 milje dobiti. Drugi par cipela je sad odnos između vlasnika gdje Kaštela dva puta više sudjeluju u financiranju od grada Trogira.

Ali slažem se da će #307 i #308 bit kud i kamo više izloženi uništavanju na 37mi nego negdi drugdi.

Što se tiče kaska to bi bila vrlo dobra stvar, ali........
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Citat: man313  u Siječanj 22, 2017, 19:37:27
"Nove Citare" koji su bolje očuvaniji od Prometovih šalju za Trogir. Lijepo će ih uništiti.

Pretjeruješ. Na liniji 37 vozit će prosječno svaki četvrti tjedan. Uostalom, to su autobusi stari više od 10 godina.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Citat: amfan  u Siječanj 22, 2017, 18:38:24
#307 i 308 će raditi u rotaciji s ostalim zglobnim autobusima koja sad uključuje nove vozne redove linije 37 kako tamo više ne bi vozili solo autobusi, a sve vozne redove linije 60 sad voze #204-206 i grupa troosovinci + #191.
Interesira me kad krece takav nacin rada?danas #307 vozi liniju 10 pa mi nista nije jasno
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Danas je počeo. Linija 10 dio je rotacije.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Ja mislin da rotacija obuhvaca linije 1,3,6,8,10,11,17,18,37 i 60. Busevi koji se rotiraju su svi Citari G , svi Classici G , neki Conecti G #207,208,209 i 212 , te SG 313 #190-194. Ubacivanjen ta dva "nova" Citara se dosta rotacija i prominilo , dok su neke ostale iste. Koliko sam vidio prominile su se na 10,11,17 i 18.

#273 je vozio na 30ki danas pa sad jeli i ona spada pod rotaciju , nez.

Paško

#38
Napisao sam ti prekjučer da linija 60 i #191 više nisu dio rotacije. Za zglobne se nije mijenjalo ništa osim toga i linije 37.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

vozilo SSC

Nedavno je završeno autobusno okretalište u Žrnovnici te je iz Prometa rečeno da će se promijeniti vozni red linije 27, odnosno da će se dodati polasci iz Žrnovnice. Na kraju su to i napravili, ali to su sve one iste linije koje su i prije išle (tipa l.28 i l29. bi skretale u Žrnovnicu i sl.) i oni su sad samo uveli neko fiktivno vrijeme kad autobusi polaze iz Žrnovnice, a zapravo to su predviđanja kad bi autobus trebao naići (ako ide iz Dubrave odnosno Srinjina odnosno grada pa kruži kroz Žrnovnicu). Dakle sve isto jer autobusi uopće ne dolaze u to vrijeme već obično kasne po 10-ak min ili dođu ranije. Naravno autobusno okretalište se ni ne koristi već samo za zadnji bus, jer autobus za Dubravu tu čeka putnike koji presjedaju. Naravno prije bi iz Prometa govorili da se ništa ne može mijenjati jer nema autobusnog okretališta. Strašno ko sve radi u tom Prometu.  >hammer< >hammer< >hammer< >hammer< >hammer< >hammer<

netko

Citat: vozilo SSC  u Veljača 09, 2017, 12:44:55
Nedavno je završeno autobusno okretalište u Žrnovnici te je iz Prometa rečeno da će se promijeniti vozni red linije 27, odnosno da će se dodati polasci iz Žrnovnice. Na kraju su to i napravili, ali to su sve one iste linije koje su i prije išle (tipa l.28 i l29. bi skretale u Žrnovnicu i sl.) i oni su sad samo uveli neko fiktivno vrijeme kad autobusi polaze iz Žrnovnice, a zapravo to su predviđanja kad bi autobus trebao naići (ako ide iz Dubrave odnosno Srinjina odnosno grada pa kruži kroz Žrnovnicu). Dakle sve isto jer autobusi uopće ne dolaze u to vrijeme već obično kasne po 10-ak min ili dođu ranije. Naravno autobusno okretalište se ni ne koristi već samo za zadnji bus, jer autobus za Dubravu tu čeka putnike koji presjedaju. Naravno prije bi iz Prometa govorili da se ništa ne može mijenjati jer nema autobusnog okretališta. Strašno ko sve radi u tom Prometu. 
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

vozilo SSC


STress

Već treći put ovoga tjedna linija 38 s polaskom u 06.20 ne prometuje - vozila je samo u utorak. Trogirski, koji inače vozi desetak minuta iza nje, u pravilu bude prepun. Ista se stvar događa na 38-ici s polaskom u 15.40 sa Sukoišanske. A da priča bude još i gora, radi se o liniji koju dosta koriste i stranci, zbog aerodroma.

Usput, zašto nema nijedne teme o voznim redovima i problemima s njima? Mislim da bi imali šta pisat u nju...

STress

Jasno, tristosma se ni jutros nije pojavila. Iako vozni red nije minjan. Ako je već stanje u voznom parku takvo da ne mogu pokrit sve predviđene linije, mogli su makar stavit obavijest...

vozilo SSC

Citat: josipgrgin  u Srpanj 05, 2017, 13:33:09
Ove sadasnje buseve ne triba sredivat , njih ce sredit ekipa koja je I dosada unistavala buseve  tako da ih I srede u kratko vrime ce  opet bit u stanju kao sto su sada,  a za to opet triba love...

Triba počet održavat buseve, a sve ostalo je nebitno.

Nego gdje nalaze ove što sastavljaju vozne redove. Naime svakog radnog dana u 17:45 linija 27 svraća u Stobreč te potom ide do Žrnovnice, do okretišta te tek u 18:45 autobus kreće iz Žrnovnice, a putnici koji su ušli u Stobreču (u nadi da će doći do Splita) moraju čekati u Žrnovnici 15 minuta do kretanja busa za Split. Naravno ti putnici koji uđu uglavnom budu stranci koji ne znaju da je to tako i tko vlada Prometom. Tako da jadni se izgube i nemaju pojma di su te se 35 min duže voze do Splita. Kada će nekom sinut u glavu da ukinu to skretanje linije 27 u Stobreč ili možda napisati u voznom redu kakva je točno situacija te koliko se duže vozi ttako da oni koji se ne koriste svakodnevno tim autobusima znaju o čemu se radi!?  >hammer<  >hammer<

Firmu Promet ts ovakvim rukovodstvom treba što prije poslati u likvidaciju, uhljebarska parazitska firma koja služi sama sebi. Toliko nelogičnosti i debilizma na jednom mjestu, odvratno.  >hammer<  >hammer<