Mapa vozila (Split Tracker)

Autor DWProski, Kolovoz 12, 2022, 18:34:57

DWProski

#15
Nešto drugo radim i kad to crkne obori sve ostalo (Split, Rijeka). Sada će opet proraditi  :)
Citat: Paško  u Rujan 19, 2022, 13:31:30Naravno da ima vozača, a i ne samo njih. Na primjer, bivši direktor znao je tu i tamo otvoriti forum. :) Uglavnom, ako ljudi koji rade aplikaciju stvarno zatvaraju dotok informacija zbog Proskog i ove teme, onda je bolje da ga kontaktiraju i ponude mu posao. ;)
😂👍

podgora

Citat: DWProski  u Rujan 19, 2022, 13:36:05Nešto drugo radim i kad to crkne obori sve ostalo (Split, Rijeka). Sada će opet proraditi  :)😂👍
Može link za Rijeku
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

NP-549

Vjerovatno bi htjeli da se nešto plati za korištenje podataka.  Ne mislim tu na Promet, nego na onog ko radi ticketing

Prometheus

King. Ne znam zašto, al uskoro će bit dostupno i na Google Mapsu. Međutim, ne znam zašto ove dane gase sustav praćenja posli 20.30. U aplikaciji izbace da linija taj dan ne prometuje (nijedna), a na Prometku nema ništa..

DWProski

Održavanje sistema će se svakako plaćati svake godine, kao što Rijeka, Pula i drugi plaćaju Penti, tako da sa te strane su već plaćeni.

Dodavanje podataka u Google Maps je svakako veliki plus za turiste i za lokalce koji trebaju da koriste neku liniju van standardne. Dodatni plus je ako se implementira ažuriranje podataka u stvarnom vremenu (GTFS-RT), a mislim da hoće, jer su podaci koje već sama aplikacija daje vrlo slični podacima koji se posreduju tim standardom.

mainz

Citat: podgora  u Rujan 19, 2022, 11:24:27Mislin da su špijuni među nama i da javljaju kancelariji i ona naravno blokira
Ovih dana svaka tvrtka koja djeluje kao javni prijevoz prati na internetu šta se o njima piše. Tako je na primjer u Njemačkoj ili u drugim državama i definitivno i u Hrvatskoj.
Ne trebaju im špijuni jer sami čitaju na forumu. ;)

tramvajac 92

Forum se može čitati bez registracije, nema problema..

Citaro O530

Prvi put je status da ne radi...

podgora

Citat: Citaro O530  u Rujan 21, 2022, 13:08:27Prvi put je status da ne radi...
Dok ne proradi prati cemo kroz Aplikaciju.

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Prometheus

Postalo je malo iritantno koliko gase praćenje radi tzv. održavanja. Od jučer se ne može pratit na Prometku, niti u app.

podgora

Citat: Prometheus  u Rujan 23, 2022, 11:36:50Postalo je malo iritantno koliko gase praćenje radi tzv. održavanja. Od jučer se ne može pratit na Prometku, niti u app.
U app radi sad se jedino ceka da proradi planiraj putovanje

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

netko

Nek samo odma pobrišu one neaktivne autobuse. Glupo je vidjet.

Još stoji #245 na liniji 52.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

Jel itko dosad primjetio nesklad u "kružiću" tj. poziciji autobusa i popisu stanica tj. sljedeća stanica na koju bus dolazi?

Evo jedan primjer. (Slika).

Još sam primjetio na liniji 52. Autobus je skoro bio zadnjem krajnjem odredištu (Vinovac), a označena sljedeća stanica je debelo zaostajala. Znači suprotno od ovog prvog.

Čini mi se, ali nisam 100% siguran da je jedan dan odjedanput prikazalo liniju 51 na povratku i to na pola puta.

Možda je moguće upravo ono što sam govorio da će prigradske linije gdje nema puno putnika brzo prolaziti stanice i da GPS to neće uhvatiti.


https://ibb.co/JB9pWrg
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

qwertz

Krivo ukucane koordinate stanice ,,,KRIŽANJE ŽRNOVNICA 1,,,Odma na križanju najavi stanicu a u biti je stanica tek za 1kilometar,nekad prije je bila stanica kad bi se odmah skrenilo...

Intouro

Citat: netko  u Rujan 27, 2022, 23:25:37Jel itko dosad primjetio nesklad u "kružiću" tj. poziciji autobusa i popisu stanica tj. sljedeća stanica na koju bus dolazi?

Evo jedan primjer. (Slika)
Još sam primjetio na liniji 52. Autobus je skoro bio zadnjem krajnjem odredištu (Vinovac), a označena sljedeća stanica je debelo zaostajala. Znači suprotno od ovog prvog.

Čini mi se, ali nisam 100% siguran da je jedan dan odjedanput prikazalo liniju 51 na povratku i to na pola puta.

Možda je moguće upravo ono što sam govorio da će prigradske linije gdje nema puno putnika brzo prolaziti stanice i da GPS to neće uhvatiti.


https://ibb.co/JB9pWrg


Dosta kasni prometko i po gradu,ja vidim bus na splitu 3,a na prometku na pojišanu.Dok je prometova aplikacija točna u 5 metara.