Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

Doki21

Baš tako da, iskreno mislim da će eventualno na njima vrtiti ime firme a možda čak ni to, ako izvade module u njima, je, slažem se, stvarno je bilo lijepo ih vidjeti sa displejima, pogotovo po mraku ;D

Promatrač

Citat: Doki21  u Siječanj 05, 2023, 20:33:32Baš tako da, iskreno mislim da će eventualno na njima vrtiti ime firme a možda čak ni to, ako izvade module u njima, je, slažem se, stvarno je bilo lijepo ih vidjeti sa displejima, pogotovo po mraku ;D
Nezgodno je sa tablama,još nema broja linije, pa još sitna slova pa se zavirivat pred šajbu pogotovo po mraku 🙂, A valjda će uskoro u promet pa ćemo vidjet

Doki21

Konačno je riješen misterij bijelog Skylinera 644, novi vlasnik je firma Balkan Best Bus iz Beograda  hi

Doki21

Sivi Skyliner je završio svoju karijeru u ČZM VU, sutra odlazi put BIH kod novog gazde  pivkan

tony515

Pozdrav ekipa, znate li možda  može li se doći u Čazmu Vukovar i oprati autobus na četke te koja bi bila cijena?

Doki21

#245
Može, vanjsko pranje autobusa 20€, unutarnje pranje 20€
Autobus na kat 25€ vanjsko pranje, unutarnje pranje 25€

Svako pražnjenje WCa i dopuna spremnika vodom 15€

sniff

Jedan MAN LE 293 danas čekao baždarenje tahografa ili tehnički pregled kod Baotića u Dubravi. Išao je na servis u Zagreb pa ovdje obavljao poslove ili ide u neki drugi dio Čazmatransa ?

Doki21

Nije veliki vec mali city A66 bijeli je otišao u ZG jer je vjerojatno pod garancijom AH pa mora ic tamo na servise i baždarenje tahografa  ;)

Doki21

Sky je završio u Prijevoz Janjić iz Prijedora  pivkan

415 ul

I linije dali pod flix,kolko je to isplativo njima

mate

Iskreno da kažem, mislim da im i nije isplativo. A kako se šuška, izgleda da će sve linije od 1.9. pod Flix ::|

steyr1985

Kako se onda isplati drugim prijevoznicima voziti za flix

mate

Citat: steyr1985  u Kolovoz 03, 2023, 09:40:13Kako se onda isplati drugim prijevoznicima voziti za flix

Iskreno ne znam, sve ovisi o tome što tko kako dogovori za Flixbus. Po pričama vozača i prometnog osoblja, izgleda da nije najbolja situacija, a valjda se nešto ispravi do jeseni, na zadovoljstvo svih, od vozača pa do putnika

Doki21

Stigla mini prinova-MB Vito Ex. Cetratour

Doki21

Prinova- Opel Vivaro bijele boje, rege VU-272-FA ;D