MAN SU 220 Avtomontaža

Autor staypp83, Studeni 12, 2012, 15:20:32

Busfreak22


Majstor1

Pozdrav ljudi,
Da li itko zna postoji li mogucnost kupovine jednog su 220 modela od libertasa? Na mailove bas i ne odgovaraju ili to rade jednom mjesecno th-down

Majstor1

#47
Ima li ih igdje za kupiti?

Paško

Što ti želiš kupiti, model autobusa ili autobus? Ovo prvo ne postoji, ovo drugo teško će ti prodati.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Majstor1


Paško

Koliko sam čuo, SU 220 ići će staro za novo kad se napokon realizira novi natječaj. Ostati bi trebao jedino #15, za koji je stara uprava planirala da vozi "heritage line", no tko zna kakvi su sada planovi.

Svakako, ako misliš kupovati SU 220, vrijeme je sad.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Majstor1

Tuzna je cinjenica da ce se ti si220 stari 30-50 godina dati pod staro za novo za 1-2.000e a sami po sebi bi trebali vrijediti znatno vise ako ista zbog cinjenice da su oldtimeri

MAN SL222

Citat: amfan  u Listopad 02, 2019, 22:51:56
Koliko sam čuo, SU 220 ići će staro za novo kad se napokon realizira novi natječaj. Ostati bi trebao jedino #15, za koji je stara uprava planirala da vozi "heritage line", no tko zna kakvi su sada planovi.

Svakako, ako misliš kupovati SU 220, vrijeme je sad.

U garaži već 3 godine leže 4,5,72,76,97,100,101,102 i onaj što je gorio,tako da ne bi trebali ići SU220.

Kocka O405

#53
Kakvo je na kraju stanje sa SU 220? Vidim po slikama da su neki bez tablica,a ništa se ne piše hoće li u rashod ili budu vozili.??? Koliko sam pročitao jedan bi se trebao sačuvati (gbr.15).
Kocka je zakon :)

podgora

#54
Evo ga 1992. na oslobođenom jugu iz filma 156. brigade (15:10):



Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Garage

Šteta što barem jedan neće u nečiji povijesni muzej. Pada mi nekoliko na pamet, od tvornice MAN u Njemačkoj, preko ex Avtomontaže do Zagrebačkog povijesnog...
Autobusi su iznimno dobro sačuvani. Mislim da u EU nemaju konkurenciju. Mislim, dok ih još ima. Lako ih je prodati/izrezati pa poslije kukati što i zašto, slično kao i tramvaj.
Možda više ne zadovoljavaju uvjete EU, sigurnosne i emisijske (plinovi), ali su jako lijepo sređeni.

Paško

Ako ne sačuvaju barem jednog u originalnom stanju (a tu je očito najbolji kandidat #15), onda su stvarno debili, ali ne bi bili prvi...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Evo kako sada izgledaju SU-ovi, ne baš obećavajuće. Snimio pratitelj foruma.









Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

smogovci.bbb2

fb Ivica Car
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza