Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Prometov g.b. 267  na liniji 17 je imao danas jedan  "susret" sa jednim kombijem.

Uglavnom, šteta na g.b. 267 je na stražnjem lijevom kraju. Otpali komad branika, jedna portela, a druga se udubila  i iskrivila...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Danas g.b. 270 na osmici ima bliski susret sa jednim autom kraj Firula .Šteta nije velika iako se čekala policija. Na autobusu je samo ofrižan dio isprid prednjih vrata.

maky

Citat: markost  u Siječanj 02, 2009, 14:05:50
Danas g.b. 270 na osmici ima bliski susret sa jednim autom kraj Firula .Šteta nije velika iako se čekala policija. Na autobusu je samo ofrižan dio isprid prednjih vrata.
Bio sam tamo, možda si me vidio  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

g.b. 271 je ovaj tjedan napokon provozao na liniji 11, da bi od jučer opet morao ići na prisilni odmor.
Razlog:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Nešto se večeras dogodilo jednom zglobnom Conectu na liniji 1, odmah na raskrižju poviše policijske postaje u Solinu.  2 Policijska auta su blokirala  cestu i policajci su nešto mjerili, konektor je stajao uz rub ceste u mraku sa sva 4 upaljena. Nisam vidio nikakav drugi automobil da bi mogao potvrdit da je postojao još jedan sudionik nesreće. Sve se bojim da nije možda udario kakvog pješaka...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!


JA!!!

Koliko čujen u srijedu kad je pada onaj snig nastrada je g.b. 235. Negdi u Žednome na Čiovu se priokrenija na bok. Ništa to nije sigurno. Informaciju san sazna od prijatelja koji tkođer nije siguran. Danas san zato malo gleda po kolodvoru i nigdi ga nisan vidija pa mi sve ima više smisla. Ako iko nešto zna neka viče.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky

Citat: JA!!!  u Veljača 20, 2009, 21:05:58
Koliko čujen u srijedu kad je pada onaj snig nastrada je g.b. 235. Negdi u Žednome na Čiovu se priokrenija na bok. Ništa to nije sigurno. Informaciju san sazna od prijatelja koji tkođer nije siguran. Danas san zato malo gleda po kolodvoru i nigdi ga nisan vidija pa mi sve ima više smisla. Ako iko nešto zna neka viče.
Ja sam ga danas vidio u Trogiru živog i zdravog...
Al što se tiče Žednog, sigurno je samo to da je bio manji sudarčić 2 autobusa, e sad kojih, neznam...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Sinoć je g.b. 270 na zadnjem polasku na liniji 8 kod Firula imao sudar sa jednim motorom koji je podletio pod njega. Nije bilo ništa strašno, ali ipak se čekala policija...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tlimfocit

moj kolega s faxa se zabia u 18icu prije par dana....novi citaro....
nemože živit na faxu od podbadanja....:D

maky

Prije sat vremena g.b. 225 na liniji 18 imao bliski susret s nekim. Vidio sam ga da stoji upaljen sa sva 4 malo prije 2. Policijske. Čini mi se da je jedan kombi izlazio na rikverc i da su se poljubili.. Neznam detalje jer sam ja bio u liniji 60 pa smo samo prošli...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Da se nadovežemo na ovo danas:
Navodno je 37-ma stala i iskrcala putnike taman na ono prijelomu.Jedna malo starija žena je izašla na prva vrata i dalje se kretala sve uz bus.Kako onde shole treba dosta zalomiti,tako kako je lomio i nju je zahvatio pa je bilo i policije i hitna je došla.
Taman je Hitna došla:

Za sekund su ženu ukrcali u hitnu:

Razmak oji mi je jako čudan:

POtom dolazi policija:

Dok za to vrijme Konektor stoji miran i čeka:

Slika zalomljene 37-me zbog kojeg mi je i razmak čudan.Neznam....Je li možda ovdje sholi bus malo pobjegao ili mu je prikolca zašlajfala malo pa je odletjela:

Ljudi u plavom rješavaju posao:

Prvo mjerenje s jedne strane:

A onda sa druge:


A zatim je g.b.260 ostao miran na stanici dok je shole sređivao s policijom neke zapisnike:

Eto nadam se da se neljutite ništa,možda nije neka velika nesreća,ali je opet nesreća.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Izgleda da je jutros g.b. 685 na liniji 8 poljubio u pozadinu g.b. 227 na liniji 3. Stara majka je nastavila s vožnjom, dok je g.b. 227 zamijenjen sa g.b. 65. A taman su ga lijepo bili napravili od sudara prije 2 tjedna...  :P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

bova

   Na  koji način se vozači u zadnje vrime zapošljavaju u Prometa, i nema puno nesreća