Parkiranje na stanicama

Autor COVIK, Lipanj 13, 2011, 13:09:02

COVIK

Mislim da je Split na vodećem mjestu u RH po nekulturi vozača a i pješaka  u prometu.Prvenstveno mislim na parkiranje na bus stanicama i krajnjoj desnoj kolničkoj traci po cilom gradu.Pa sad fotiće u ruke i pokažimo svima naš "ponos i kulturu".
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Citat: COVIK  u Lipanj 13, 2011, 13:09:02
Mislim da je Split na vodećem mjestu u RH po nekulturi vozača a i pješaka  u prometu.Prvenstveno mislim na parkiranje na bus stanicama i krajnjoj desnoj kolničkoj traci po cilom gradu.Pa sad fotiće u ruke i pokažimo svima naš "ponos i kulturu".
Ma samo treba otvorit onu temu o okretištima i sve se vidi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Evo par kulturnih i savjesnih vozača od danas >hammer<

Za početak taxiiiiiiiii


Uploaded with ImageShack.us

Bit će da je bauštela blizu


Uploaded with ImageShack.us

Jedno auto,jedno motorče


Uploaded with ImageShack.us

Terenac stranjskih tabla


Uploaded with ImageShack.us

Usamljeni golf



Uploaded with ImageShack.us

Tri mušketira


Uploaded with ImageShack.us




...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

markost

Šta se toga tiće mislim da je Solin jači od Splita.  ;D

COVIK

Dobar auto loš gospodar >hammer<


Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

mrki01

Citat: COVIK  u Lipanj 13, 2011, 13:09:02
Mislim da je Split na vodećem mjestu u RH po nekulturi vozača a i pješaka  u prometu.Prvenstveno mislim na parkiranje na bus stanicama i krajnjoj desnoj kolničkoj traci po cilom gradu.Pa sad fotiće u ruke i pokažimo svima naš "ponos i kulturu".

Drago mi je da vidim ovu temu - kao vozacu mi nikad nije palo na pamet parkirati na autobusnoj stanici, izbjegavam i zaustavljanje da bi nekoga iskrcao ili ukrcao - radije ulazim u nekakav parking i slicno. Kao putnika u autobusu me jako smeta kad autobus stane na cesti da bi iskrcao putnike jer je stanica pretrpana automobilima. A smeta me to i ako sam sa autom iza takvog autobusa. :)

Zanima me zasto 'Promet' i vozaci autobusa ne naprave nekakav pritisak na policiju da kaznjava takve vozace? Mislim da bi se vrlo brzo napravilo reda, a i napunila bi se i drzavni blagajna :)


pozdrav

maky

Citat: mrki01  u Srpanj 05, 2011, 10:27:51
Zanima me zasto 'Promet' i vozaci autobusa ne naprave nekakav pritisak na policiju da kaznjava takve vozace? Mislim da bi se vrlo brzo napravilo reda, a i napunila bi se i drzavni blagajna :)
Postojale su određene inicijative, ali to još nikako dosada nije urodilo plodom. Bili su nekoliko puta očistili i stanicu na pazaru, ali sve to kratko traje, opet se vrati u "normalu".

Ali još najmrže  od svega mi je kada se u stanicu parkiraju poprijeko, ili pod kutem, tako da osim što su zauzeli ugibalište, zadnjim krajem svog automobila "zagrizu" i kojih pola metra u susjednu traku. E to su zbilja majstori...  good_boy

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mrki01

Citat: maky  u Srpanj 05, 2011, 10:59:26
Postojale su određene inicijative, ali to još nikako dosada nije urodilo plodom. Bili su nekoliko puta očistili i stanicu na pazaru, ali sve to kratko traje, opet se vrati u "normalu".

policija bi stalno trebala obilaziti stanice i kaznjavati. onoliko mjeseci, ili godina dok ljudi ne shvate da se to ne smije raditi :)

Citat: maky  u Srpanj 05, 2011, 10:59:26
Ali još najmrže  od svega mi je kada se u stanicu parkiraju poprijeko, ili pod kutem, tako da osim što su zauzeli ugibalište, zadnjim krajem svog automobila "zagrizu" i kojih pola metra u susjednu traku. E to su zbilja majstori...  good_boy

srecom ne vozim autobus, mislim da ne bi odolio da nekog takvog ne razbijem :)

pozdrav

COVIK

Sve je dobro dok se ne dogodi zlo >hammer<



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Kad može policija može i on 8-8



Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Bez komentara



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

A di je naša policija???



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

mrki01

na prethodnim slikama izbrojao sam 25 vozila. ne znam kolika je kazna za parkiranje na autobusnim stanicama, ali da je samo 100 kuna to znaci da je zbog nerada policije drzavna blaganja ostala praznija za 2500 kuna. a to je samo nekoliko fotografija.

mislim da se dnevno gubi nekoliko desetaka tisuca kuna.

pozdrav

COVIK

Ma kakva policija kakvo kažnjavanje 8-8 kako oni mogu nekog kaznit kad i oni rade iste prekršaje >hammer< ovo je slikano danas a i juče i svaki Božji dan oni parkiraju na ovoj stanici,a često budu i po dva-tri njihova auta na ovoj stanici mad057 (sory za kvalitet slike,slikano u vožnji).



Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...