Tehnička ispravnost autobusa

Autor kapetanakis, Studeni 02, 2011, 23:39:54

kapetanakis

                  Očito da se čeka nesreća sa smrtnim posljedicama pa da se postavi  pitanje tehnički neispravnih autobusa koji svakodnevno voze gradom i širom okolicom!!?

Shole

očito ista stvar ko i kod nas u Rijeci.   I klime će se stavit kad nekom šoferu pozli, prije ne

Paško

O tehničkoj ispravnosti smo mi ovdje rapravljali u nebrojenim postovima. Neki su više ispravni, neki manje. Neki bi pali na izvanrednom tehničkom da ih sad tamo pošalju.

Ima vozača koji svoj bus paze kao svoj automobil i gnjave mehaničare (koji ionako znaju puno bolje od njih, šta će im nova tehnologija) da npr. ugrađuju samo originalne dijelove (jer su ih izlagali nebrojeno puta). Ima onih koji paze na svako sjedalo, ratkapu, itd. Ali, naravno da ima onih kojima ni svoje nije dovoljno pa razbijaju tuđe. O mehaničarima ne bih jer tu stvarno ima svega i svačega, nažalost.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

kapetanakis

          Nema potrebe objašnjavat, tehnički nebi prošlo pola voznog parka, jer tehnička ispravnost nisu samo kočnice, mada se sigurno često i o njima radi, nego se tu radi o gomili drugih stvari, npr. sjedala, ako nisu ispravna ili nije broj koji je u knjižici.
        Poanta je u tome da ja kad dođen na tehnički s auton, gleda mi  svaku glupost, a kanturine od prometa stare po 20 i 30 godina su navodno ispravne.

troosovinac

slažem se ima dosta starih buseva
a ti si mlad bit če još natječaja za vozače  ;D ;D ;D ;D ;D
bela lađa

COVIK

Citat: troosovinac  u Prosinac 03, 2011, 09:31:38
slažem se ima dosta starih buseva
a ti si mlad bit če još natječaja za vozače  ;D ;D ;D ;D ;D


Bogami zadnje vrime više vidim "novije"autobuse u kvaru nego legende kao što su avtomontaže i sl.

Jedino šta "papini" O 345 G drže neslavni rekord u kvarovima.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Gohur

avtomontaze nemaju uopce tu opciju "kvar",znaci oni se nemogu pokvarit ;D

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!