Lasta Beograd -- razno

Autor maky, Travanj 26, 2008, 13:15:24

maky

Nevjerojatno ali istinito...

Danas je Lastinu liniju iz Beograda za Split, osim Berkhofa vozio i Mercedes Intouro  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

To je već bezobrazluk, Intouro definitivno nije za tako duge linije.

dialogos

Eto , bas sam 27.04. isao za Bg iz Knina sa Lastom. Imao sam (ne)srecu da sam bio u Axialu. To mi je bilo prvi put da sam se vozio u tom busu i moram reci da se nisam vozio u gorem busu zadnje vrijeme. Ne znam zasto su tako paprenih cijena kako se prica. Inace od Laste je bio i poviseni  MB Inturo i mislim da je puno bolji od Axiala pogotovo sto mi se cini da je ovo verzija Intoura sa jednim redom manje sjedala tako da je veci prostor izmedju sjedala.  Vracao sam se sinoc BS toursom sa starom dobrom Setrom 315HDH.

maky

Nećete mi vjerovat, ali od početka sezone, Lastini su Berkhofi u Splitu postali skoro ko i Prometovi autobusi. Gdje god se okrenem naiđem na njih. Jutros sam vidio 3 da su došli jedan za drugim. A da ne govorim da sam i tijekom popodneva vidio 2...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

stipe15

U vezi ovog Intoura.Morao sam ovo reć.Bio sam prije mjesec dana na turniru u Italiji , a pazite s čim je došao jedan bugarski tim u Termoli(mjesto 100 km ispod Pescare) znači jug italije, došli su u INTOURU.Toliko o tome da linija Beograd-Split nije baš dobra za Intoura. ;D

Tomek

Večeras jedan Berkhof od Laste viđen na Zagrebačkoj aveniji, zanimljivo je to da je imao policijsku pratnju(jedna Škoda Octavia s rotirkom) i bus je imao upaljena cijelo vrijeme dok je vozio sva 4 žmigavca.

Tlimfocit

prije 2 tjedna na Tauern autobahnu u Austriji 3 nove katnice jedna za drugom.....zna li ko šta je to bilo? tek san se sad sitija napisat....

busfan

Citat: Tlimfocit  u Siječanj 15, 2009, 09:29:38
prije 2 tjedna na Tauern autobahnu u Austriji 3 nove katnice jedna za drugom.....zna li ko šta je to bilo? tek san se sad sitija napisat....

Mozda linija iz Njemacke, Francuske, Svajcarske,... To je bilo pred praznike, pa ljudi iz inostranstva idu na odmore
Lasta ima sve dobre medjunarodne linije, cesto vidjam i van sezone da njihovi puni Aytasi idu

Tlimfocit

ovi su išli prema "gore".....al opet 3 katnice....mora da imaju masu putnika....al ih je baš bilo lipo vidit....

busfan

Citat: Tlimfocit  u Siječanj 15, 2009, 09:50:45
ovi su išli prema "gore".....al opet 3 katnice....mora da imaju masu putnika....al ih je baš bilo lipo vidit....

Ako je posle ng onda su se vjerovatno vracali ;)  Nista cudno imas mjesta u Srbiji npr. Kladovo, Negotin... gdje je mislim 90% stanovnistva u inostranstvu

aaaaa

ako je prije dvije sedmice da li je to možda nekad pred novu godinu. Ako sam u pravu onda postoji realna mogućnost da su turisti iz Srbije putvali na proslavu nove godine "negdje" u Evropu .....

Tlimfocit

to je bilo nakon nove godine...prvi vikend nakon toga...noć sa subote na nedilju....ja san se taman vraća iz Bruxellesa i vidia san njih na benzinskoj u suprotnom smjeru...

peja

zanimljiv ovaj Lastin Mercedes Noge,ima caffe bar koji zauzima jedan deo bunkera...Ovakvog Noge-a sa caffe barom nisam nigde na net-u vidjao....


peja

hvala na informaciji...
A gde mu stane sav prtljag ako je bus pun putnika?Posto je skoro pola prtljažnika zauzeto sa caffe bar-om!