Disponiranje autobusa (2)

Autor neopran, Kolovoz 13, 2013, 20:00:36

Urbino LE

Hitna nabava bar 10 zglobova je potrebna. Dao Bog da je ono u natječaju gdje stoji 4 solo za troosovince jer ako nije od skora nećemo imati redovni javni prijevoz u Splitu.

Shole

nećeš dobit 10 zglobnjaka nego ćeš dobit reorganizaciju linija na način da se više linija pokriva sa solo vozilima

Urbino LE

Pa eto ja jesam načelno za solo dok su troosovinci, mislim da bi to bilo dobro rješenje. A reorganizacija sa 12 metarskim solo ne znam koliko je moguće jer češće polaska neće staviti jer i ako dođu novi busevi biće manjka da se uvedu češći polasci, a ovako sa solo i polascima kao sada će biti prekrcani. Vidio sam nekidan kako to izgleda na 9 kada stave solo, a na toj liniji su u pravilu 14.7m dugi troosovinci, svi ljudi ne mogu niti ući u bus na Pazaru.

neopran

151 jučer za drniš.. fenomalan bus, ali nije prikladan za redovne linije >hammer<

Urbino LE


troosovinac

firma cvita od inžinjera
a linije se krpaju s busevima
bela lađa


COVIK

Citat: Degeneral  u Listopad 22, 2013, 18:39:56
183 na 8 ???

Šta se čudiš,svaki dan neki solo odradi cilu smjenu ne 60-ki.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...


Paško

Ovo za 177 i 688 ni nema smisla pisat - nema više za ništa
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

koordinator

Jutros:
G.b. 214 na 1
G.b. 240 na 38

Urbino LE

255 3. tjedan u rotaciji, prvo na 3-ici, pa na 60-ki dok je ovaj tjedan na 17-ici. 257 nakon dužeg vremena viđen na 1-ici nakon što prošli tjedan nije prometovao. Ne znam kako sada idu rotacije na 1-ici ali znam da nema solo više tamo, 1 dan prošli tjedan sam vidio tamo Citaro G i 2 Citya LL.

qwertz

man 296 više nije na tugare nego je posada zadužila crosway288 šta je i tribalo odma napravit,mislin da je 296 sada u rotaciji sa solo

Urbino LE

Od ponedjeljka nove rotacije zglobova, Classici se vraćaju na 37.

Urbino LE

Od ponedjeljka Classici u rotaciji pa eto javite gdje će koji biti tada.