Privremene trase

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 00:20:31

ikar

Danas i sutra Linija 25 privremenom trasom. Zbog asfaltiranja kod Ambulante vozi se redovnom trasom do Rampe, okreće na raskršću nazad na Semafor i u Kukuljanovo. Privremena stanica na ulazu u Kukuljanovo na raskršću za Škrljevo. Povratak istom trasom.

Shole

Citat: ikar  u Veljača 20, 2008, 12:44:29
Od 26 prigradskih linija preko 30% prometuje izmjenjenim trasama! Dobar prosjek - 12, 13, 14, 15, 16, 27, 29, 34, 37  ;D
U zadnje vrijeme nastupilo zatišje, dal pred buru, vidit ćemo.  Vjerovatno se bura očekuje krajem godine kad raskopaju prilaz Delti pa se iz Šet. A.K.Miočića bude skretalo desno na Deltu.
Evo jedna stara, mislim da je nema na forumu,  također riječ o izmjenjenoj trasi. 
Ko je, i kamo ide prosudite sami

kico101

Neki Classic sa 17,18 ili 18B, ma zapravo, 17 bi vjerojatno produžil ravno kod Medica. Dakle, 18 ili 18B. Sudeći po sjenama, negdje je oko podna. Ako ću se igrati pogađanja, rekao bih da bi to mogao biti 694 :P ( 12,45 za Trinajstići ) ili 697 na 18-ci ili možda 690 na 18B ( 12,30 s TBJ )?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Meni izlgeda da ide iz smjera Zameta prema gore...

kico101

Citat: ikar  u Listopad 14, 2008, 22:41:16
Meni izlgeda da ide iz smjera Zameta prema gore...
Pa i ide iz smjera Zameta. Govorim o polascima iz grada radi orjentacije. Pa kad dodamo prolazna vremena u Trinajstićima, Rešetarima i vratimo natrag to je tui negdje između 12 i 14. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Prema podacima primljenim od jednog kolege forumaša:

LINIJA  21  Rijeka-Viškovo-Kosi-Brnčići  (inače sa povratkom preko Kudeji) od danas  (utorak 02.12.2008) prometuje izmjenjenom trasom.  Zbog radova na prometnici u Srokima zatvorena je cesta od Mavri do Kosi, a lin 21 prometuje do Vozišća (Mladenka) skreće lijevo, pa desno i preko Kudeji do okretišta u Brnčićima te istom trasom u povratku.   
Školsku liniju Viškovo-Kosi-Brnčići-Kudeji-Viškovo umjesto 631 vozit će minibus 109, a trasa je Viškovo (groblje)-okretište Mavri, natrag do Vozišća pa desno preko Kudeji i Brnčići do Kosi. Povratak istom trasom.

ikar

Linija 10 od prošlog ponedeljka vozi privremenom trasom u smjeru Šoića. Naime zbog radova na gornjoj cesti (kod Plodina) vozi se starom trasom po magistrali...

A kopanje za poludit. Jedna strana ceste rakopana u dužini 70-100m... Prošo bi i MAN SGG  ;D

NP-549

Navodno se sprema nešto i na 13-ici.   Minibus za Grohovo zbog izgradnje kanalizacije u Pašcu.  Od kad, nezna se, nit se zna dal će vozit sa Delte ili sa Orehovice

Boki651

Zbog radova na prometnici Kraljevac– Rudno –Kudeji sutra i preksutra od 8 do 16 sati Autotrolejova autobusna linija broj 21 Rijeka – Viškovo – Gornji Sroki – Brnčići – Jelušići – Kudeji –Vozišće neće prometovati navedenom trasom. Privremena trasa linije broj 21 bit će Rijeka–Viškovo – Gornji Sroki – Brnčići i obratno, a nakon navedenog vremena linija se vraća na stalnu trasu. (Novi list)

mivano

Zbog radova na raskrizju ulica Drenovski put i Kozala linija 4 u grad ide preko Vinasa

shef

Od idućeg tjedna linija 10 ponovno se vraća na svoju redovnu trasu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Od 05.09. pa do sredine studenog linije 12 i 16 prometuju do kapelice u Podhumu (gostiona Kaktus), okreću se kružno oko kapelice i vraćaju natrag na Jezero (do Vlačine) i preko Umola u Dražice.  Povratak istom trasom.  Kroz Podum radnim danom prometuje minibus općine Jelenje prema voznom redu objavljenom na čekaonicama u Dražicama i Podhumu

Shole

Vrtic Podhum(autobusna stanica)-skola Jelenje
5.00-5.25-5.45-6.20-6.50-7.20-9.15-10.35-11.50-12.40- 14.00-14.50

Skola Jelenje-Podhum
9.20-10.40-12.00-12.45-14.10-15.00

Berlingo

Veceras bio kod mojih u Podhumu.Nesto probao fotkati iz auta.Nije islo.Palio se blic.Kvaliteta nula. Ali evo dokaza o onome sta je Shole pisao.

Berlingo

Sad sam tek uocio i nesto novo.Rijec prevoz mi izbola oci.Zar je moguca takva greska tako javno?