Display

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:16:56

tatratram

Aaa...
Dakle problem je u "klijenteli". Mislio sam da je linija nekako tehnički zahtjevna.

Čelični

Itekakav problem u "klijenteli" i to je već postala "tradicija".

Volim autobuse

36 opatija

pehar_11

#798
Na Delti su ovaj i jedan od Urbanwaya (valjda ovaj 826) vozili sa displejem "Autotrolej-Rijeka" i plesajućim bočnim, čini mi se da nisu došli sa linije. Nešto novo?
vrijeme je novac?!?

NP-549

Razvoz osnovne škole Milan Brozović


NP-549

Za Berlinga  klinac


kico101

Jedno pitanjce ( nije mi se baš za pohvalit ), gdje se točno obrnjuje bus na Zamet Dvorana? Pretpostavljam na malom rotoru koji spaja ulice Bože Vidasa, Ante Pilepića i Petra Jurčića.
Usput, čini se da je ovaj 776 pogođen za ovu liniju. Ne skida se s nje ( kao nekad 590 na 5A, 584 na 6B ili 508 na 8 ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Da, na rotoru koji to nije se okreće 3A tri puta u danu.

NP-549

Vikend display

lussin

Vidim da se pomalo rješavaju Novatronici, nema razmaka među slovima. Dobro izgledaju

NP-549

Sizif je na bolovanju pa radim njegov posao

pehar_11

Bočni i zadnji u izdanju "Autotrolej - Rijeka" i "Garaža" bomba izgledaju, zanima me ukoliko se može i veza manjim slovima napravit da pleše, iako se čini kao kompliciran posao.
vrijeme je novac?!?

kico101

Citat: NP-549  u Ožujak 28, 2023, 18:02:56Sizif je na bolovanju pa radim njegov posao
Samo neka gre sa bolovanja va pemziju. Ah, vi mladi entuzijasti.😁

Nego, kad ce pojacanja va grad? Prije pemzije ocu 5 busi na 7a. yahoo
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Dobit ćeš i monotral kad napraviš reda u ulici

kico101

Ako ja budem delal red gore, citamo se u crnoj kronici.

Ne rabi monotral, samo vr od pred 5 let; 4 busa plus prekidna radnim, subota more 4 do 15, a dalje i nedzeljom 3. I ostaje pesto parkirnih mjesta uz ul'cu.😁

Sorry, na OT.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.