Pepex, Orašje/Pepeks, Zagreb

Autor autobusi.org, Prosinac 01, 2007, 15:04:56

autobusi.org

Pepex d.o.o.
Orašje, 14. ulica 40
tel. +387 35 396286






Tomek

Pepeksova dva od tri ex Croatia bus Neoplana Citylinera iz 1988. stoje ovih dana u Zagrebu, za Bosnu uglavnom viđen bijeli, nešto noviji od ovih Cityliner


Boki651

I kad ovakav krš održava liniju Pula-Rijeka-Banja Luka dobro da se ne raspadne putem.

Nije mi jasno zašto su AT i AP BL raskinuli ugovor, pa sam prisiljen na Žabici svaki dan gledat ovo što ne bih nazvao busom.

A o usluzi Pepeksovoj da i ne pričam. BTW kooperacija Pepeks - Labud Trans, katastrofa kombinacija.

Tomek

#3
Par slika njihovih originalnih Neoplana













I jedan koji nije iz Croatie busa nabavljen i koji ima BiH tablice


Boki651

Evo svježih dojmova iz Pepeksovog krša na liniji Pula-Prijedor, ovo je i za životinje prestrašno,

"Rasvjeta"


"Ventilacija"

erobuss

Kad u Hrvatskoj stupa na snagu odredba da se autobusi stariji od 18 godina ne mogu registrirati?

Poslije toga ovakvih krševa neće biti na cestama  ::)

maky

#6
Zbilja me zaboli vidjeti ovo.  Mislim, da je samo bilo malo uložiti u održavanje i ovo bi bio  pravi bombončić, jer ne zaboravimo, Citylineri tih godišta su praktički neuništivi. A ovako, pretvoriše ga u pravi krš  >:(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Kiki273

Užas Boki!  :o
Stvarno nemam komentara

man750

133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Tomek

#9
Točno, tri ex Croatia bus i to gbr426,427 i 429(to su im bili gbr u CB) i jedan bijeli kojeg je nabavio tko zna od kud.

Marko

Ovaj zakon da busevi nesmiju biti stariji od 18 godina nece doci zbog toga jer ce se pola hrvatske buniti protiv toga.
Ja mislim da autobusi trebaju biti tehnicki isprasvni i uredni, i da ti mogu voziti a ovi koji nisu tehnički ispravni ne mogu ih registrirati to bi bilo pravedno

erobuss

Citat: Marko  u Lipanj 21, 2008, 13:12:59
Ovaj zakon da busevi nesmiju biti stariji od 18 godina nece doci zbog toga jer ce se pola hrvatske buniti protiv toga.
Ja mislim da autobusi trebaju biti tehnicki isprasvni i uredni, i da ti mogu voziti a ovi koji nisu tehnički ispravni ne mogu ih registrirati to bi bilo pravedno

Što je babi milo, to se babi snilo  ;) Piši propalo  8)

mate


mate


zlikowszky

Primjetio sam još jednu razliku. Oni busevi koji su regisstrirani u zagrebačkoj podružnici s HR tablicama, na boku imaju napisano PEPEKS, a busevi na BiH tablicama imaju PEPEX. Jel' to frajer ne zna kak bi si nazval firmu ili mu nisu u HR dali da koristi slovo "X"? ::| :-\
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....