Črnja tours – fotografije

Autor 5AR, Veljača 12, 2008, 22:12:15

Paško

Samo jedan je prodan, koliko znamo (ali ne znamo još komu), a ostali stoje u MAN Importeru.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

zlepur1

Znamo,jedan , najnoviji je u atp  Šibenik. Vrhunski održavan zasad, a poznavajući šofera koji ga duži možemo oćekivati i u buduče, jedino da ga Ćazma ne zamjeni za neki isluženi kaoštoje prijeneki dan bilo naliniji Zg-Šiu 1600.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Paško

To nije bus iz tražene serije, šibenski je bivši PU-420-TZ.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tomekk

Citat: Irizar43  u Prosinac 26, 2022, 00:21:42Zanima me gdje su nestali komadi prethodne generacije koji su napravljeni između 2016. i 2017. godine. Imali su prepoznatljivu aluminijsku šipku i poklopce stražnjih kotača.



Jedan je izgorio kod Crnje, jedan je prodan u Dalmaciju, a ostali bi svi trebali u Cazmatrans kao i svi noviji koji su ostali u MAN-u.
Cazma je uzela 25 polovnjaka iz Man-, od kojih su vecinom plavi ex Crnja Tours.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sniff

Zar nije izgorio MAN novije generacije, negdje početkom 2020 ?

Matej

Noviji je izgorio 2020te u Vukovaru, godinu prije izgorio stariji u Njemačkoj

tomekk

Noviji je gorio, ali nije izgorio. Stariji je izgorio. U tom je razlika.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Irizar43

Citat: Paško  u Prosinac 26, 2022, 00:30:09Samo jedan je prodan, koliko znamo (ali ne znamo još komu), a ostali stoje u MAN Importeru.

Imao sam blagi osjećaj da je većina tamo parkirana. Imaju jedinstvenu boju i specifikaciju koja bi se lako prepoznala.

Irizar43

Citat: zlepur1  u Prosinac 30, 2022, 00:16:04Znamo,jedan , najnoviji je u atp 
Citat: zlepur1  u Prosinac 30, 2022, 00:16:04Znamo,jedan , najnoviji je u atp  Šibenik. Vrhunski održavan zasad, a poznavajući šofera koji ga duži možemo oćekivati i u buduče, jedino da ga Ćazma ne zamjeni za neki isluženi kaoštoje prijeneki dan bilo naliniji Zg-Šiu 1600.
. Vrhunski održavan zasad, a poznavajući šofera koji ga duži možemo oćekivati i u buduče, jedino da ga Ćazma ne zamjeni za neki isluženi kaoštoje prijeneki dan bilo naliniji Zg-Šiu 1600.

Valjda je ta 3. generacija kod Šibenika bila s najmanjom kilometražom. Sjećam se kad su bili novi u Črnja toursu i prema slikama primopredaje izgledali su fantastično. Šteta što sam čuo drugačije.


Irizar43

Citat: sniff  u Prosinac 30, 2022, 20:30:37Zar nije izgorio MAN novije generacije, negdje početkom 2020 ?
Citat: Matej  u Prosinac 30, 2022, 20:38:04Noviji je izgorio 2020te u Vukovaru, godinu prije izgorio stariji u Njemačkoj
Citat: tomekk  u Prosinac 30, 2022, 23:25:53Noviji je gorio, ali nije izgorio. Stariji je izgorio. U tom je razlika.

Čuo sam da je nedostajalo obuke članova grupe čiji sam administrator. 3rd Gen koji se zapalio jer je vozač udario u kameru za vožnju unatrag i oštetio je uzrokujući kratki spoj nakon čega se zapalila.


Irizar43

Iz izvora sam čuo da je unutrašnjost jako istrošena jer su vozači bili frustrirani i oštetili opremu iako bi ih MAN popravio prije prodaje.

MAN464

Jedan plavi man ex Črnja (ova najnovija generacija) u Dugopolju veceras u mana nisam vidio ciji je


BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

mate

I ova petica je od danas u BlaBla ruhu...

gorgoroth


gorgoroth