Temsa

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:42:18

Tomek

Ovdje pišite o turskoj Temsi.

lav

Zna li neko cijenu ovih buseva (Safari HD,Opalin.Diamond)???

Lion

Diamond je, cini mi se, otprilike oko 200.000 €.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

manoplan

Citat: Lion  u Svibanj 02, 2008, 12:07:18
Diamond je, cini mi se, otprilike oko 200.000 €.

Diamond je kolko znam ipak nešto skuplja 240-250 tisuća eura
Safari HD je oko 200 tisuća

busi

temsa prestij registracije UA (ujedinjeni emirati ako se ne varam) u ponedjeljak vidjena u zagrebu.

samo neznam ko je bio dovoljno lud da s tim prevali tolki put....


erobuss


busi



CroHerc

temsa je ok!, ima man-ov motor, dobro izgleda ;)

stipe15

Temsa je solidna ako ne i vrlo dobra kod nekih modela npr.Diamond i Safari HD,a jedan njihov lošiji proizvod je npr.niski Safari.
Dizajn nije loš a i tu su Man-ovi motori zato nebih svrstavao Temsu sa Kinezima.

stipe15

E i da nezaboravim u nekih modela tu je i DAF-ova mehanika i motor. ;)(Safari HD)

mansg313

Imaju ja mislim ATransport iz karlovca divije različlite Temse Opalin jednu sa manovim motorom a jadnu vjerojatno sa dafovim

goranxxx

Citat: mansg313  u Listopad 10, 2008, 11:28:00
Imaju ja mislim ATransport iz karlovca divije različlite Temse Opalin jednu sa manovim motorom a jadnu vjerojatno sa dafovim
Meni se čini al nemoj me držat za riječ da Opalin 8 ima DAF motore a Opalin 9 MAN, inače 9 je za metar duži ???
SETRA 417 HDH

busi

u Opaline ide samo MAN motor
Safariji HD mogu imat DAF, MAN
Safariji RD (novi modeli) DAF
Diamond MAN
Eurosafari MAN

podvozja su ZF
mjenjaći ZF, voith, aliison

a kolko sam ih svatio moze se u principu i dogovarat da se stavi po zelji

Tomek

Večeras sam slučajno naletio na stranicu Auto Kodeksa i stvarno sam se iznenadio. Oni imaju najbolje osmišljenu(dalo bi se na dizajnu same poraditi) stranicu u Hr. što se tiče prodavača novih vozila. Možete u slikama saznati tko sve u Hrvatskoj i BiH vozi Temse, zatim nova vozila, rabljena, super.
Inače u galeriji slika Temsi nađe se i podosta slika s našeg foruma, ali to je već postala konstanta kad smo tako popularni  ;D

BTW što se same Temse tiče sviđa mi se ova Temsa Avenue, to je zadnji bus na čijem dizajnu je radio genijalni, nenadmašni Neoplaova Bob Lee i ispala je vrlo dobro. Pogledajte:

http://www.autokodeks.com/novosti.html