Kvarovi autobusa (2)

Autor MB FAN, Veljača 06, 2018, 22:17:24

Tomek

Danas oko 16.00 Crossway LE 820 stajao sa sva 4 i displayem autobus u kvaru na stanici Gospodska-Bologna u smjeru zapada. Iza njega ZET-ov servisni Sprinter.

kocka151

824 i dalje bez zadnjeg desnog svijetla >hammer<

smogovci.bbb2

558 stoji u kvaru, iza njega servisni kombi, stajalište Islandska, smjer Dugave
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tonkovicmk1

Nije neki ogroman kvar(ako uopće je to kvar), ali Citelis gbr 697 na 3. vratima desno krilo se otvori 2-3 sekunde nakon što se otvori lijevo krilo.

zagrebackapekara

209 na 221, pre lose zvuci motor, stolice se tresu dok sjedis i drnda cijeli, pitaj boga kaj je unutra

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

zag

Citat: zagrebackapekara  u Ožujak 30, 2023, 15:57:08209 na 221, pre lose zvuci motor, stolice se tresu dok sjedis i drnda cijeli, pitaj boga kaj je unutra
I zato se mora plaćat karta kava Još i najvjerovatnije ima ključ na upravljačkoj ploči th-down

bus na istoku

#757
Ne znam je li citaro sa reklamom Monokl g.br. 209 ali taj citaro doslovno samo što se cijela plastika kod 3. i 4. vrata ne raspadne. Vozio sam se neki dan na 215 i ne znam kako unutrašnjost još uvijek trpi rupe na cestama svaka mu čast. Užasno drnda i lupa sve iznutra.

Mercedes bus

Citat: bus na istoku  u Ožujak 31, 2023, 00:40:27Ne znam je li citaro sa reklamom Monokl g.br. 209 ali taj citaro doslovno samo što se cijela plastika kod 3. i 4. vrata ne raspadne. Vozio sam se neki dan na 215 i ne znam kako unutrašnjost još uvijek trpi rupe na cestama svaka mu čast. Užasno drnda i lupa sve iznutra.

S Monkol reklamom je gbr 208 ;)

bus na istoku


sofer29

Citat: zag  u Ožujak 30, 2023, 23:12:47I zato se mora plaćat karta kava Još i najvjerovatnije ima ključ na upravljačkoj ploči th-down
na 99 % starih citara svjetli kljuc na upravljackoj ploci 🤷�♂️

zag

686 u kvaru... Mehaničari gledaju odozada. Dosta je izdržao th-down

Kocka 146

370 je danas rano završil smjenu već čak u 16:45, a umjesto njega je došel 115 na 126  pivkan
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Stilben426

538 ima otvoreni dio na podu gdje se spajaju harmonika i prvi modul s lijeve strane. Vidi se cesta kad vozi i pogotovo kad skreće desno može se skoro ruka gurnuti. Da ne bi doživio sličnu sudbinu kao 143...

Inače je 538 jedan od najprljavijih autobusa iznutra, navlake po sjedalima da ti zgadi sjesti, negdje ih ni nema koliko su potrošene i one plastike ispod prozora katastrofa prljave. 205 i 207 također ne zaostaju.

Tomek

Oko 17.00 Citelis 691 s natpisao autobus u kvaru viđen u smjeru Podsuseda po Ilici.