Vozni park – komentari (2)

Autor Paško, Travanj 20, 2018, 10:13:51

tramvajac 92

A nije baš da se očekivalo da će vozit još 10 godina, ionako su ih doveli da se pokrpa kolko može, a i to ti je gašenje požara čašom vode.

RV

Na #316 ne radi desno stražnjs svitlo.

Paško

#261 sad nema nijednu ratkapu na desnoj strani.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

#188 ima nove tablice ST-4932-M

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


LukaST

Neznan di bi ovo napisa pa cu ode (ako je krivo samo pribacite) sad na solinskoj dolazi  17ka 272 i neki mulac kad je izlazia okrenia je onaj krug za otvaranje vrata rucno u slucaju necega i jadan vozac dok je nasa die problem jer vidi da nemoze vrata zatvorit tribalo mu je 5 min  >hammer< >hammer< >hammer< tako san se nazivcira kad san to vidia.....

NP-549

Mulci rade dešpet. Dobro dok nije šteta. Mislim da bi po pravilu preko ventila trebala bit prozirna plastika sa plombom

LukaST

Je je i on je tokom izlaska uspia otvorit i zaoikrenit onaj krug   >hammer<

RV

Imam jedno glupo pitanje ali.. Jel dozvoljeno uć u Prometovu garažu za udrit par slika i razgledat rashovodane i sadašnje buseve? Pitam jer bi to bilo interesantno iskustvo, a i vidio sam da su neki članovi foruma već bili i slikali u garaži.

LukaST

Ja san jedanput pita ali me nisu pustili jedino ako nemaš nekog damo da te uvede

Paško

Nedavno pišem kako je grezo da #261 nema većinu ratkapa. Bitno da #185 ima dvi od Citara!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

Jučer navečer sam vidio jednog od Regia na posudbi autoškole, imao je taj displej kasnije i na Sukoišanskoj ali nisam vidio g.b.

Intouro


man323

Citat: amfan  u Listopad 13, 2018, 03:42:03
Nedavno pišem kako je grezo da #261 nema većinu ratkapa. Bitno da #185 ima dvi od Citara!

Vjerojatno su te ratkape od #261.

XDonald


Lion's Driver

Zanimljivo, nisam ih očekivao s vanjske strane. Koliko ih ima?  :o