Iveco Rapido (AS Domžale)

Autor man323, Kolovoz 30, 2022, 01:14:39

man323

Kad su već svi ostali tipovi autobusa od 2007. pa do danas dobili svoju temu, onda bi bilo vrijeme da i "ciglice" imaju svoj kutak.
Pa eto... ostavite svoj potpis i oživite temu, mislim da su ovo jedini autobusi tog tipa u Hrvatskoj.

Citaro O530

Dizajn teški užas. Natrag displej na desnoj strani, registracija na livoj, stražnji farovi ukošeni, jajast oblik karoserije, a naprijed izgleda ko kineska marka. Uostalom smatram da je njemu nepotreban adaptivni tempomat, korisnije bi bilo da to ima Intouro.

Paško

Meni izgled nije toliko grozan. Barem je nekako skladniji od "njuškaša" Feniksbusa. Ono što jest loše su mali kotači. Zanima me gdje će točno voziti. Vjerojatno koji na Šoltu i u Trogir, a valjda i na koju prigradsku liniju.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

EUROBUSZG

I zbog cega se nije Crobus javio na natječaj, Crobus ima lincensu raditi autobuse i minibuse na VW? Ovaj bus je sablazno ružan...

elez

#4
Pošalji im mail pa ako ti odgovore javi  russian_roulette
Isto tako zasto se nije javio Mercedes, Renault? Nitko ne zna...
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

O čemu ti maštaš? Iz Crobusa ništa nije izašlo godinama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Pogledaj mu nick i sve će ti bit jasno. Samo laprdanje u prazno, ovakvih ko on je pun forum.  >hammer<
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

421

Da stavite koju fotografiju pa da i mi malo uživamo?
Ovako je kao da objašnjavate slijepom čovjeku kakav je prijelaz iz bijele u žuto i obratno...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Intouro

Dobili su garažne od #77-#82.

Intouro

Citat: 421  u Rujan 05, 2022, 20:11:23Da stavite koju fotografiju pa da i mi malo uživamo?
Ovako je kao da objašnjavate slijepom čovjeku kakav je prijelaz iz bijele u žuto i obratno...

EUROBUSZG


lussin

Kad već zagovaraš nekog domaćeg, kako nisi spomenuo Eurolimbus ili Unibox?

Paško

Lupaš. Što potvrđuje neažurirana stranica stara, koliko, osam godina? Nađi mi jedan minibus koji je u zadnjih pet napravio Crobus. Tada je izašla nova generacija Craftera, nasljednik one s fotografije.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Admini/moderatori čistite ove glupane poput EUROBUSZG jer samo pišu da im se statistika profila povećaje
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Pusti ti moderatore, nek oni djeluju onako kako misle da treba. Nije EUROBUSZG takav, ne piše samo radi pisanja, ali nekad zna napisati stvari koje baš i ne stoje. Reći ćemo kako je i gotovo.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!