RJ Trogir

Autor maky, Studeni 20, 2007, 23:48:18

maky

Od jučer je g.b. 52 u Splitu. Nadam se samo nakratko na ispomoći i da se ubrzo vraća kući u Trogir  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Travanj 19, 2008, 20:51:36
Od jučer je g.b. 52 u Splitu. Nadam se samo nakratko na ispomoći i da se ubrzo vraća kući u Trogir  ;)
Danas je G&S došao u Trogir.Vjerovatno je bio na nekom servisu.Inače popravljena je njegova unutrašnjost. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

Jedna slika 37-me i usput napomena da se g.b.104 vratio sa Čiova,a prema mojoj procjeni tamo bi trebao biti g.b.161.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

ildaniele

#48
Citat: netko  u Travanj 12, 2008, 11:06:17
Evo još malo putujućih slika. :D
Prvo slika Irisbsa kako dolazi iz Okruka.A odakle bi??
http://i248.photobucket.com/albums/gg173/neki_2008/DSC00245.jpg


Trazim vozni red za ovog busa koji prometuje na liniji Trogir - Okrug Gornji (Uvala Mavarcica). Moze li neko pomoc? Mislim da se ne radi o liniji br. 44. Hvala! ildaniele@gmx.de

maky

#49
Pozdrav ildaniele!

Ovako, vozni red možeš pronaći na Prometovoj web stranici:
http://www.promet-split.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=146&Itemid=857

Za ostale informacije koje nisu puka statistika, tu smo mi  ;)
Inače, nisam ti 100% siguran dal autobus uopće ide do Mavarčice, jer koliko se ja sjećam, nije, ne pada mi napamet gdje bi se ondje mogao okrenuti. Možda član netko zna bolje, ja sam više ostario  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Ovako prvo poz...ildanielu.
Što se tiče linije za Okruk to ni ja baš neznam.
Trebalo bi biti ovako(iz prve ruke),ali sutra očekuj konkrentnije informacije i točnije.
Prvo tu se radi o liniji,ja mislim 43,a ne 44,jer ima posebna tabla sa linijom 43 na kojoj piše točno gdje autobus ide.
Drugo,ako se nevaram otprilike 4 linije na dan imaju na kojoj prometuje Irisbus,a ta linija ulazi dublje u Okruk(Bok,...).
Treće.Autobus može bit da ulazi u Mavarčicu jer je baš za te svrhe kupljen mali autobus(da se može okrenuti tamo gdje obični solo bus nemože).
Inače smatram da unutrašnjost Okruka puno više zaslužuje linija(primjer preko ovih sada školskih praznika bila je samo jedna linija za tu unutrašnjost.
Ali kažem sutra očekuj točnije informacija sa točnim urama polaska,ali da te razočaram ako misliš preko ljeta u Okruk ta linija če ostati zakinuta za tih par linija prema unutrašnjosti ili ako se misliš busom vraćat iz Okruka umjesto 20min trebat će ti više od 1 sat.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#51
Citat: ildaniele  u Travanj 22, 2008, 18:00:12



Trazim vozni red za ovog busa koji prometuje na liniji Trogir - Okrug Gornji (Uvala Mavarcica). Moze li neko pomoc? Mislim da se ne radi o liniji br. 44. Hvala! ildaniele@gmx.de
Evo vako Ildaniele.Radi se o liniji 43,a ne 44.Ona ti prometuje samo u 7:00h,13:15h i 18:00h.Inače kao što vidiš od 12 linija za unutrašnjost Okruka(Topli Bok,Mavarčica)prometuju samo tri linije.Inače ova tri sata na kojima prometuje linija 43 nisu nigdje zapisana na papiru nego na jednoj velikoj tabli na kojima su nekakvim magnetičima utisnute sve linije preko cijele table,a nije se odavno mjenjao taj raspored tako da ti možda postoje razlike u 5min kako će koja linija krenuti.Inače ako misliš na ljeto doć vjerujem da će za ljeto važiti sasvim jedan drugi raspored   za liniju 43 tako da ti ovi vrjedi najvjerovatnije samo do 01.06.2008.
Pozdrav.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

ildaniele

Citat: netko  u Travanj 23, 2008, 17:14:08
Citat: ildaniele  u Travanj 22, 2008, 18:00:12



Trazim vozni red za ovog busa koji prometuje na liniji Trogir - Okrug Gornji (Uvala Mavarcica). Moze li neko pomoc? Mislim da se ne radi o liniji br. 44. Hvala! ildaniele@gmx.de
Evo vako Ildaniele.Radi se o liniji 43,a ne 44.Ona ti prometuje samo u 7:00h,13:15h i 18:00h.Inače kao što vidiš od 12 linija za unutrašnjost Okruka(Topli Bok,Mavarčica)prometuju samo tri linije.Inače ova tri sata na kojima prometuje linija 43 nisu nigdje zapisana na papiru nego na jednoj velikoj tabli na kojima su nekakvim magnetičima utisnute sve linije preko cijele table,a nije se odavno mjenjao taj raspored tako da ti možda postoje razlike u 5min kako će koja linija krenuti.Inače ako misliš na ljeto doć vjerujem da će za ljeto važiti sasvim jedan drugi raspored   za liniju 43 tako da ti ovi vrjedi najvjerovatnije samo do 01.06.2007.
Pozdrav.

super! puno hvala na informaciji. nadam se da na ljeto bude vise linija u tom smjeru. ipak ima doista turista tamo.

netko

Evo jedne slike koja nije iz Trogira.Nadam se da mi nećete zamjeriti pošto nisam uhvatio bus jer je bio u punom naletu.Slika je iz jednog sela između Dograda i Pozorca pa ako netko želi pogoditi neka proba.Ovog puta to je bila jedna zvijeda,naravno novopiturani G&S. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#54
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

g.b. 52 stavljam zato jer mi prelijepo izgleda, iako već imamo tonu njegovih slika. Od viška glava ne boli, nikad se nezna dal broji zadnje dane...  ;)


A ovoga Iveca stavljam jer mi nevjerojatno loše izgleda bez ratkape:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Sl 232 na liniji 49. :D

A zatim g.b.63 koji već neko vrijeme vozi na 37-mi. :D

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

Maky,sad kada sam ja stavio opet "ovog žutog"sada imamo tonu ipo njegovih slika.Ali ova nije slikana u Trogiru negu u Pozorcu pa bi trebala "pristajati". :D :-*
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#58
Gužva pred garažom u 14h:30min.Inače oni G&S stoji onde od jutra,vjerovatno čeka poravak,a ovi ostali čekaju da uliju gorivo. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#59
N316
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.