Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

petrinjausrcu

U Petrinji se pojavio lion regio troosovinac, VT tablice i neka njemačka reklama od bivše firme

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk


lovac27

Jel se zna jel grad Velika Gorica izabrao Čazmatrans i Autoturist kao zajedničke izvršitelje Komunalnog linijskog prometa na području VG ili je izabran Autotrans (Arriva)? Jel se što zna?

Promatrač

Citat: lovac27  u Ožujak 19, 2023, 22:41:43Jel se zna jel grad Velika Gorica izabrao Čazmatrans i Autoturist kao zajedničke izvršitelje Komunalnog linijskog prometa na području VG ili je izabran Autotrans (Arriva)? Jel se što zna?
Odluka o odabiru još nije objavljena, ponude su otvorene 9.3.

petrinjausrcu

Citat: petrinjausrcu  u Ožujak 19, 2023, 17:30:23U Petrinji se pojavio lion regio troosovinac, VT tablice i neka njemačka reklama od bivše firme

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
VT194EK
Nemam za sad bolju sliku

Poslano sa mog SM-G990B koristeći Tapatalk


Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Nakon više godina jedan autobus dobio i sisačke registracije – riječ je o troosovinskom Lion's Coachu s garažnim brojem 1245 koji je dosad (u najmu) nosio VT-199-EG. Nove su SK-140-KH.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

I ovo je još jedna prinova, S 415 GT-HD ex Srećko:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

#817
Setra je ipak kod Srećka još uvijek, no Čazmatrans ima jačih prinova. Coach I ex Ginko, ex Autotrans

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Postavljena je nova inačica popisa voznog parka. Upisani su garažni brojevi za većinu novonabavljenih MAN-ova, par još nedostaje. Ako imate kakvih podataka koji tu ne pišu (posebice garažnih brojeva), javite se.

Među najsvježijim prinovama je i ova Setra, nabavljena od Pavlenića:



Vozi u Petrinji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

petrinjausrcu

Danas sam u Petrinji vidio crvenu Setru VT tablica. Mislim da je 415 NF ili možda Ul . Projurila mi  je prebrzo

Poslano sa mog SM-G990B koristeći Tapatalk


illl

Dobar dan,
Molim vas za savjet (sam strankina).
Ići ćemo autobusom iz Hvara do Jelse. Čeka autobus (odlezak 19:10) na trajekt  iz Dubrovníka  (dolezak trajekta grad Hvar u 19 sati)?
Nemamo vozni red (ljeto 2023: https://cazmatrans.hr/documents/hvar%2003.10.2022..pdf

Hvala

Paško

Zovite na telefon ili pošaljite e-mail (podatci za kontakt su dolje desno), mi vam tu ne možemo pomoći.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

VT-761-EK, stara Četvorka je prinova u Vrbovcu