Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

Citaro O530

Citat: elez  u Listopad 01, 2022, 08:33:20Ma bgt, a šta je sa 12 Crosswaya i 4 Dailyja 2012.? Šta je sa 6 Cityja 2013.? Onda 2 polovna Citara?  Pa onda bečki Citari? Meni se čini da "vrhunac" nije bia 2008. Sve se može kad se oće, ima i Promet polovnih autobusa al nema doniranih dok taj Mostar samo čeka donaciju. Nije briga upravu grada a ni upravu Mostar Busa jer da su svi upirali zajedničkim snagama kupilo bi se nešto pa makar polovno. Uz dužno poštovanje Mostaru al ovaj poklon im nije triba bit poklon, to je moje mišljenje.

Pod vrhunac buseva mislim na najbolje buseve koje imamo. Ti stvarno uspoređuješ Mercedes s Manom i Ivecom? >hammer< Kad im ti busevi nisu trebali biti poklon, onda bi sigurno najbolja opcija bila gledati kako ih bager pretvara u hrpu zgužvanog lima.

MAN464

3 mana i 2 iveco kombija krenuli za mostar upravo sve najbolje sa Božijom Pomoći.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

#226, #228, #229, #280, #283. Na kraju je u garaži ostao #231, taj će pod prešu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Citaro O530

#783
Evo ih  yahoo , na prve dvije slike je bivši #218, a na trećoj je bivši #223.

http://www.bhbus.ba/forum/index.php?topic=59.msg48110#msg48110

Kolega garažer

Jučerašnja slika Classica koji su završili sa svojim vožnjama po Splitu, skinuti su im dispeji i ticketing. Koliko znam već danas su trebali ići u Šibenik na rezanje.
PROMET Split

Citaro O530

Ja sam danas poslijepodne u garaži vidio #231 s tablicama. Zašto moraju ići u Šibenik na rezanje? Zašto ih ne izrežu u garaži kao i dosad?

Paško

Ti si, izgleda, zaboravio da su još 2020. autobusi išli u Šibenik. :) Odnosno, odvezli bi one koji su još bili u voznom stanju, to je jednostavnije od uništavanja u garaži.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Citaro O530

Nisam zaboravio, sjećam se da su išli ex zetovi, zglobni conecti i sg313  ;)

RegioBus

Krenili su upravo iz garaže put Šibenika

MAN464

Đe će ovi u Dugopolju su u Iveca barem 2 su zglobna

BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

podgora

Citat: MAN464  u Listopad 28, 2022, 19:23:25Đe će ovi u Dugopolju su u Iveca barem 2 su zglobna

BVB
Mislin Mostar ?

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Citaro O530

Ne idu oni u Mostar, u Mostar je otišlo šta je trebalo. Ako dobro vidim, bez displejeva su što znači da su to oni koji trebaju ići na rezanje u Šibenik.

Paško

Jutros je gar. br. 231 odjavljen i tako je završila 15-godišnja era troosovinaca u Splitu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Citaro O530

Ide li on na rezanje u Šibenik?

Paško

Kako bi ga se odvelo na rezanje kad nema pločice? ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!