Bundavica, Tuzla

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 19:37:28

mate

Bundavica moze da kupi putnike u Hrvatskoj,posto je Pepex kooperant na toj liniji... ;)

mate

danas Tourliner ponovno u Brodu




mate

Isuzu na liniji Tuzla - Maribor


elvis

Pozitivno iskustvo koje imaju vlasnici firme Bundavica iz Tuzle sa svojim Neoplan Tourliner-om kojeg su nabavili prije dvije godine, bio je dovoljan razlog da se ponovno odluče za nabavku još jednog ovakvog autobusa.
Svojom osobenošću Tourliner je putnički autobus koji zaslužuje pažnju, posebno zbog svoje štedljivosti. Na njega se može uvijek računati – kako na kratkim tako i na dugim putovanjima. NEOPLAN Tourliner je pravo rješenje za razne putničke destinacije - jedan od bisera iz Neoplanove palete modela.

Svečana primopredaja Tourliner-a je izvršena u Sarajevu između g-dina Edina Uzeirbegovića i g-dina Mehmeda Bundavice. Gospodin Bundavica nije skrivao svoje oduševljenje prilikom preuzimanja autobusa te je odmah po preuzimanju ključeva odlučio sjesti za upravljač vozila



Tekst i foto: sejari.ba

mesinovic

Neka im je sretno, Elvise izleda ovaj direktno stigao iz Istambula ?

elvis

I meni po slikama izgleda da je preuzet u Turskoj,a ne u Sarajevu kako je napisano u clanku :)

aaaaa

Citat: elvis  u Svibanj 20, 2010, 17:12:38
I meni po slikama izgleda da je preuzet u Turskoj,a ne u Sarajevu kako je napisano u clanku :)

cini mi se da je ovo carinski terminal u Halilovicima...nisam 100% siguran

elvis

Moguce je,ovaj Stralis iza mi izgleda da ima Turske tablice pa sam zbog toga pomislio da je negdje u Turskoj,a i inace preuzimanja se po obicaju vrse ili u bazi CTS-a na Stupu,ili u Sejarijevoj bazi u Blazuju,i zbog tog mi je ovo neuobicajeno

aaaaa

Citat: elvis  u Svibanj 20, 2010, 20:45:49
Moguce je,ovaj Stralis iza mi izgleda da ima Turske tablice pa sam zbog toga pomislio da je negdje u Turskoj,a i inace preuzimanja se po obicaju vrse ili u bazi CTS-a na Stupu,ili u Sejarijevoj bazi u Blazuju,i zbog tog mi je ovo neuobicajeno

jeste u pravu si ali nemoj zaboraviti da Turska ima najjacu i najbrojniju špediciju u Evropi. Tako da ne treba da te čudi IVeco Stralis sa turskim tablama a izaautobusa primjetices "šleper" firme NIL TEX koji je na našim tablama. Što se tiče preuzimanja takodje si u pravu za lokacije medjutim ovima se izgleda zurilo pa su atuobus odmah sa Carine "pokupili" za Tuzlu

5AR


Tomek

Danas blizu Zagreba - Tuzla-Beč


Tomek

Večeras sam po ZG obilaznici prošao kraj njihovog troosovinskog Tourlinera -- zanimljivo je da ima čak 3 TV ekrana na kojima se prikazivao film ;)

Neo

To njima dolazi po narudzbi sa tri ekrana...:)
je zakon

mate

Trebalo bi da bude 2, jednog sam ja slikao na Tuzla - Zupanja - Uppsala, a ovaj drugi je dosao kasnije sto je nabavljen ;)

Neo

je zakon