Automatska naplata karata

Autor markost, Veljača 06, 2009, 16:35:57

JA!!!

Šta će bit sa pokazima nakon ove automatske naplate, oće li ostat isti, ili će se i oni minjat?
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky

Na pazaru, kod Sv. Frane i na još nekim mjestima (a ima dosta mjesta gdje će ih tek postavit) su postavljeni info displayi koji će ubrzo proradit...



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

421

Primjećujem da je izbočena strana displeja okrenuta ka cesti ,a bolje bi bilo obrnuto.
Vidljivo je da bus stoji dobrih 40 tak cm od rubnjaka,možda se zbog izbočenog vanjskog ogledala vozač boji ići bliže da ne zakvači displej.
Desni retrovizor viri još 20-30 cm od boka busa.
Visinu ne mogu procijeniti:da li je donja strana displeja u razini ili viša od visine busa?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

maky

#33
Na toj stanici vozači inače staju malo dalje od rubnjaka jer na toj stanici od svih stanica u gradu, ima najviše talibana koji parkiraju aute, pa je to onda uvijek slalom između ovih parkiranih...

Inače, evo ti za usporedbu visine. Taman ga lijepo možeš zakačit gornjim desnim rubom autobusa ako se potrudiš, ali sumnjam da ćče se to dogoditi. Ipak nisu uz sami rub...


I da napomenem, na Blatinama je proradio display. Ne piše ništa relevantno, samo datum, vrijeme i temperatura (koja je netočna jer je danas pokazivao +44°C) i piše Promet Split...

Edit...
U g.b. 264 je ugrađen cjelokupni sustav, samo šta još nije krenuo u pogon. Vidi se automat kroz staklo, nisam imao vremena ulazit unutra fotkat...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

421

Za razliku od onih u ZG,koji su od prokroma, ovi su obojani?
Inače ,puno je bolje  ST rješenje  za ovaj "poštanski sandučić"s ključem  gdje je istaknut red vožnje.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

maky

Da, ovi su obojani. Ovako je bar manja vjerojatnost da ih netko neće otpilat i odnijet  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

421

A  sol ili bura kad zapuše?
Ipak je prokrom zakon za održavanje.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

maky

Citat: 421  u Svibanj 05, 2009, 19:53:23
A  sol ili bura kad zapuše?
Ipak je prokrom zakon za održavanje.
Vidjet ćemo kroz eksploataciju...

Treba se prvo oduprijeti divljačkim napadima, kamenju, itd...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Svibanj 05, 2009, 18:39:56
Edit...
U g.b. 264 je ugrađen cjelokupni sustav, samo šta još nije krenuo u pogon. Vidi se automat kroz staklo, nisam imao vremena ulazit unutra fotkat...
http://i40.tinypic.com/vpkh9l.jpg
To su se vjerovatno gospoda vozala u njemu.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/53043/Default.aspx
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

busista

Citat: JA!!!  u Svibanj 03, 2009, 18:18:23
Šta će bit sa pokazima nakon ove automatske naplate, oće li ostat isti, ili će se i oni minjat?

Evo došao sam i do novih splitskih pokaznih karata. Pokazi će se prema ovome definitivni minjat.
Busista

maky

Hebem im...

Ja oću s MAN-ovom slikom...  :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

narancasti

Citat: maky  u Svibanj 16, 2009, 17:11:25
Hebem im...

Ja oću s MAN-ovom slikom...  :-\

pitaj u Prometu da tebi naprave posebni s Manovom slikom  ;D ;D ;D

busista

Da li MAN ili Mercesdes meni je svejedno, pisam se samo kada ih misle staviti u upotrebu. Gradonačelnik je svečano pustio u rad  automatsku naplatu u jednom busu, a ostali ???
Busista

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#44
OPŠIRNIJE O AUTOMATSKOJ NAPLATI NA IDUĆOJ STRANICI FORUMA

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!