Autobusi u izbornoj kampanji

Autor STIB, Svibanj 07, 2009, 20:27:57

5AR

Još jedan "najbolji kad je najteže", 0021-CB, kasnije je bio u društvu Starlinera




Paško

Laburisti se po Splitu voze Sprinterom MA-238-AK koji vjerojatno pripada nekom makarskom privatniku...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sonja


Sonja

mogli su ga barem i sprijeda komplet obljepiti a ne ostaviti to zelenilo  ;D

izvor: 24sata

Shole

"Najbolje kad je vama najteže"  -- taj bi im puno bolje pristajao

podsusedski lavic

pozzzzz  svima! imam jednu zamolbicu za sve forumaše i ljubitelje autobusa....moj mlađi braco obožava autobuse,osobito volvove,pa ako neko uspije uslikat bandićev volvo bus za izbornu kampanju,ako može da ga stavi....riječ je o volvu troosovincu.unaprijed vam PUNO HVALA

mate

20.11 u jutarnjim satima u Sl.Brodu






peron24

Da se mene pita,uveo bih pravilo da se u političke i predizborne svrhe mogu koristiti samo autobusi domaće proizvodnje,npr. preostale TAZ Dubrave,AV 120 Eurobus od kojih su neki i danas u dobrom stanju.Tada bi malo uvjerljivije djelovale priče o dodatnom zapošljavanju i povećanju konkurentnosti i BDP-a ;)

mate

#38
HSP u 5.izbornoj jedinici koristi Sprintera od Terzić Busa


Tomek

#39
Danas viđen VIP Starliner bez HDZ naljepnica

mate

Veceras u Sl.Brodu, Volvo u sluzbi predsjednickog kandidata Milana Kujundzica




shef

#41
Al zato Kolinda ima Zoru u originalu crne boje, tablice su ZG-xxxx-FI (izvor:Večernji); vlasnik? (vjerojatno Zubakov demo bus):



EDIT:
kolegi se želja ispunila, ali tri godine kasnije:
Citat: peron24  u Studeni 28, 2011, 14:23:22
Da se mene pita,uveo bih pravilo da se u političke i predizborne svrhe mogu koristiti samo autobusi domaće proizvodnje,npr. preostale TAZ Dubrave,AV 120 Eurobus od kojih su neki i danas u dobrom stanju.Tada bi malo uvjerljivije djelovale priče o dodatnom zapošljavanju i povećanju konkurentnosti i BDP-a ;)
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

TAM

#42
Ova Crobus Zora je bila namijenjena za tržište Velike Britanije, ali eto ipak nije tamo završila nego je ovdje ostala.
Vozaču mora da je čudno ovako voziti.  :-\

Izvor:vecernji.hr
Dani ponosa i slave!
    

Tlimfocit


travego33

#44
Pa kad Autoherc i vozi kampanju...
Evo i par slika :



[url=http://postimage.org/]