Hare tours, Sarajevo

Autor elvis, Kolovoz 20, 2009, 22:01:18

damir050

Haveru nemoras  se  odmah  ljutit , nije  nista nazao  misljeno

amar

danas hare na vanrednoj u Gracanici, upoznao sam se snjim i naravno fotkao , nazalost sam bio u zurbi pa je nasa konverzacijala zavrsila samo na par rijeci, ali nadam se ponovnom sretanju i malo vise price ... pozz za hareta ...







elvis

Vidim HARE ulaze konstantno u vozni park,nova kucista retrovizora,ratkape...svaka cast,mnogo ljepse izgleda ovako,kao da je u pitanju drugo vozilo

amar

stvarno premocno izgleda ovaj sprinter, meni se pravo svidja ...

HARE TOURS

Hvala na komplimentu Amare,to mi je bio brat danas haris-hare.a pokusavamo d ulazemo i da odrzavamo vozila koliko je to moguce.ratkape  i kucista za retrovizore i zatamljivanje stakala smo radili nedavno u bursi.

5AR

Matulji danas poslije pranja




Berlingo

Ocito je vise dana ovdje. Ovo je moja od cetvrtka popodne.


Uploaded with ImageShack.us


MERCEDES No1


Berlingo

Da, da. Dovoljno da zavrsi na forumu. ;)

HARE TOURS

Prinova u Hare toursu,Radi se o manu lion coachu.2005 godiste,53 sjedista. oko 400 hiljada km na satu. bus je tip top.5 Lcd ekrana,full oprema  :D :D :D :D :D :D :D :D

HARE TOURS

Slike busa mozete pogledati na fb grupi hare tours. a radi se o vozilu man lion star.2005 god 49+2 fulllll oprema.5 lcd ekrana,wc,kuhinja,kafe aparat,ksenoni......

elvis

Na molbu naseg kolege sa foruma,clana HARE-TOURS,skinuo sam par slika sa fb-a i uploadovao ih tako da ne morate ici na fb,nego da i ovdje mozete vidjeti tog MAN-a





enterijer


i jedna u drustvu Sprintera


A sad,prvo da vam zazelim srecu i mnogo predjenih kilometara sa prinovom.....pored toga zanima me hoce li MAN ostati u ovim bojama ili ipak planirate prelakirati ga,i kada ga otprilike mozemo ocekivati sa vasom reklamom i BH tablicama?

5AR

Citat: HARE TOURS  u Listopad 06, 2010, 22:09:05
Prinova u Hare toursu,Radi se o manu lion coachu.2005 godiste,53 sjedista. oko 400 hiljada km na satu. bus je tip top.5 Lcd ekrana,full oprema  :D :D :D :D :D :D :D :D
Ovo nije Lion`s Coach nego Lion`s Star koji je bolje opremljen i više mi se sviđa, sad se proizvodi pod imenom Lion`s Coach Supreme.

HARE TOURS

Elvise hvala puno,necemo ga lakirati jer ova boja nam se svidja.akobogda u ponedeljak moramo na carinu da zavrsimo carinjenje,a jeste lion star