Krađe autobusa

Autor manoplan, Veljača 04, 2008, 10:33:27

miky

Pogledaj te majmunske glave. Ne treba ih ništa pitat, čim ih vidiš vidiš dva KRIMINALCA.

boro

 Prošli tjedan u Puli sa parkirališta hotela Histria ukradeni lijevi i desni retrovizor sa Neoplana Skylinera njemačkih tablica. Šteta se procijenjuje na 24.000 kn.


buSHunter795

Kako me nanovo nasmiju naši mediji...
...vozilo marke Steyr, a na slici AV120... ;D ;D >:(

maky

Citat: buSHunter795  u Prosinac 07, 2009, 17:00:08
Kako me nanovo nasmiju naši mediji...
...vozilo marke Steyr, a na slici AV120... ;D ;D >:(
A moraju stavit nekog manekena, Steyr nije baš prekrasnog dizajna...  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

TomoM

Da li netko zna o krađama autobusa prije 10-tak godina. Ovaj bus mom avataru je bio ukraden. Ukrao ga je Jakšić iz Šibenika. A koliko se sjećam bio je (nisam 100 % siguran da je ista osoba) i jedan u Munchenu. Skylliner sa ekskurzijom, ali je ubrzo vraćen. Pozna li netko te ljude i slučajeve?

setraman

Brionima su prije par godina ukrali mb o 350 u Briselu i čini mi se nikad ga nisu našli

manoplan

Jel možda ovo netko sa foruma  ;D

http://www.24sata.hr/news/ne-moze-si-pomoci-krade-samo-busove-i-kamione/178327/

Ovaj dio mi je najjači:

Znao sam sve o kamionima i autobusima, gdje parkiraju, gdje pune gorivo - rekao je prije nekoliko godina u intervjuu listu Bjelovarac. Ukradenim je autobusima znao kupiti putnike ispred redovnih autobusnih linija. Prodavao je i naplaćivao karte...
...
Najviše je autobusa ukrao 2000. godine, a omiljena mu je žrtva bilo poduzeće Čazmatrans. Iako su ga svojedobno sumnjičili da je ukrao i poneki bicikl, Kojadinović je to oštro opovrgnuo. Rekao je da nikad u životu nije ukrao niti jedno "malo" vozilo jer to nije njegov stil



Tomek

Citat:U nedjelju je ukraden Panturistov autobus i u Našicama, ali nemaju dokaza da ga je ukrao Kojadinović.

Mene više zanima u ovom članku ovaj dio??? Jel to znači da bus nije nađen? O kojem busu se radi?

mate


haki

Stari znanac ponovno ukrao bus s Osječkog kolodvora-Panturistov i provozao ga
Dežurni dispečer osječkog autobusnog kolodvora jučer navečer dojavio je policiji da je s kolodvora u Donjem Miholjcu ukraden parkirani autobus marke 'Neoplan', vlasništvo tvrtke 'Panturist', te da se kreće prema naplatnim kućicama u Slavonskom Brodu, nakon čega je autobus zaustavljen u mjestu Sibinj, a 'vozač' uhićen, izvijestila je danas Policijska uprava osječko-baranjska.

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/ponovno-ukrao-autobus-i-provozao-ga-dok-ga-nisu-uhvatili.html

erobuss


421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln