Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

tomo

Citat: M.A.N. boy  u Siječanj 18, 2010, 18:25:19
registraciju VU-934-AI vise ne nosi palvi cityliner vec jedan od ona 2 zetova eurobusa koji voze na gradskim relacijama.sta je bilo sa plavim ciylinerom neznam mozda je prebojan i dobio drugu tablicu a mozda i rashodovan ako sta saznam objavit cu na forumu
Onda sam definitivno dobro vidio, moguće je da je taj plavi City prebojan i sređen pa je i dobio tablicu VU-931-AK

M.A.N. boy

dali netko zna odakle su dosli neoplam centrolineri 4 komada u čazmatrans vukovar.dali su kupljeni kao polovni ili su bili poklon.kolko se ja sjecam kad su dosli bili su u 2 boje naprijed crveni iza plavi sa strane je bio pola pola,plus neki cvjetići ili slicno po limu i prozorima uz veliki natpis ENGADIN il sl, kolko se jos sjecam na jednom busu je bio natpis na displeyu CELESTINA i neki broj, a na jos jednom cini mi se ST MORITZ al nemojte me uzet za riječ,al 100% je pisalo ST (SAINT) i nesto jos.ko zna nesto nek javi

M.A.N. boy

bas sam malo surfo i nađem na netu da je ENGADIN ime velike doline i regije u švicarskoj gdje se nalazi ST MORITZ a tamo putnicki prijevoz obavlja firma ENGADIN BUS (ako vas zanimaju slike buseva upisite samo u google engadin bus)i jedan ispravak ono nije CELESTINA vec CELERINA,znaci busevi su iz švicarske dosli u čzt vu sad jedino jel neko zna jesu kupljeni ili darovani

Majstor

MAN rabljena vozila su prodali te buseve
Samo mi sudite pošteno !

busfan

Vozi li Cazmatrans VU, jos liniju za Banja Luku preko Brckog?

tomo

Citat: busfan  u Siječanj 25, 2010, 15:28:24
Vozi li Cazmatrans VU, jos liniju za Banja Luku preko Brckog?
ja nisam ni znao da su imali tu liniju uopće....

busfan

Citat: tomo  u Siječanj 25, 2010, 16:56:14
Citat: busfan  u Siječanj 25, 2010, 15:28:24
Vozi li Cazmatrans VU, jos liniju za Banja Luku preko Brckog?
ja nisam ni znao da su imali tu liniju uopće....

Imali su tu liniju sigurno prije 2-3god, je sam par puta vidio njihove razlicite 215HD i onaj stari MAN SR na GP Gunja. Nisam ih skoro vidjao, ali cini mi se da sam prije 2-3 dana vidio Cazmin Cityliner u Brckom kod stanice. Ne mogu potvrditi da je njihov jer mi je prosao brzo izmadju nekih zgrada ali cini mi se da jeste

1142007

#52
Može li mi neki iskusni driver dešifrirati ovu kartu, tj kaj znace ovi brojevi. hvala
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

tomo

Kada si se to vozio? Ovi brojevi od 1-50 bi mogli biti sjedišta ili neki interni brojevi, a ovo je logično da su sati i minute po svakih 15 minuta od ponoći do 23h... malo je čudno da nema dana i mjeseci tako da pretpostavljam da je ovo gradska karta

M.A.N. boy

da to vam je gradska karta čtz vukovar,košta 6kn ovi brijevi 00.15, 00.30, 00.45, 1.15, 1.30 itd su sati kad buse otprilike krene ili kad uđete na nekoj stanici on otprilike oznaci vrijeme ulaska u ovom slucaju grubo je oznaceno svakih 15 min,to je kao u autotroleju sto onaj automat prebacuje sam svakih 5 min samo sto za razliku od autotrolejove karte ova nema vremesko ogranicenje tipa da vrijedi 30 min ili slicno kao u autotroleju,sad jedino nisam siguran dali se s ovom kartom  moze presjedati,mislim da ne,ali to i nije problem s obzirom da ima samo 3 gradske linije (VUKOVAR CENTAR-BOROVO NASELJE),(NOVO GROBLJE- VU.CENTAR- BOROVO NAS. -LIPOVAČA -TRPINJSKA CESTA) i ( SAJMIŠTE -VU.CENTAR- BOROVO NAS. - SAVULJA) , sto se tiče onih brojeva od 1 do 50.  Ovako bas sam pratio kad sam se vozio da vozac obicno označi daum na njima tipa ako je danas 19 prekrizit ce broj 19 i slično al to sam opravdava brojeve do 31 ,a sta znače ostali to stvarno neznam iako jos nisam dozivio da mi je vozac prekrizio recimo broj 45 ili slično.

steyr1985

Ovi zaokruženi brojevi bi trebali biti stanice na nekim od pomenutih relacija.

M.A.N. boy

koliko sam primjetio u zadnjih par dana pojavila su se 3 nova (polovna) busa u čtz vukovar,dva vec imaju vukovarske tablice i natpise čtz vukovar (al ispod vozacevog prozora imaju naljepnicu čazmatrans čazma), a jedan ima bjelovarske tablice i natpis čtz vukovar,dva su MANa jedan je crveni isti model i boja kao i oni u pogonu VEOLIA transport panturist osijek,drugi također MAN bijeli,stariji model,a jedan sam vidio danas iz daljine bijeli neoplan sa plavim branicima (bj tablice),nemojte zamjerit sto nezanm tocne modele,probat cu saznat. pretpostavljam da su poslani iz drugih dijelova hr ako tko zna vise nek javi,isto tako sam primjetio da  ima manje TAMova 190A116 na cesti,izgleda da je i njima odzvonilo pogotova nakon dolaska ova 3 busa  (mozda ih je i vise,al  vidio sam za sad 3 )

Tomek

Ako već ne znaš modele probaj fotkati te autobuse ili barem zapisati njihove registracije ;)

M.A.N. boy

onaj neoplan sto je dosao u čtz vukovar ima registraciju BJ-743-EO

vubus

crveni MAN sto je  dosao u čazmatrans vukovar ima registraciju VU394CM, ali nema natpis čazmatrans