Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

M.A.N. boy

jel to onaj crveni man sto ima široku srebrnu crtu po duini busa ispod prozora,vidio sam ga iz daljine danas,i pise čtz vukovar al crvenim slovima

M.A.N. boy

primjetio sam danas da su 2 gradska busa MAN SL 283 LIONS CLASSIC registracije OS-436-GC i OS-437-GC dobili reklame na straznjem dijelu busa preko zadnjeg stakla i poklopca motora, reklama je inace BASLER OSIGURANJE ZG,ne znam sta je sa preostala 2 vidjet cu dali su i oni dobili isto.

M.A.N. boy

i jedno pitanje u vezi ova 4 MANa SL 283 iz 2006 god.jel ih kupio čtz nova pa proslijedio vukovaru il ih je kupio čtz vukovar,jer primjetio sam da su identicni kao i MAN ovi tog tipa u osijeku ( a i registarcija im je osječka) isto su gradski ,troja vrata, imaju isti model sjedala kao i oni u os,mjenjač je ručni ,imaju klimu, i nemaju elektronički display (ovima je u os ugrađen naknadno baš u vrijeme prije sp u rukometu 2009), da nisu kupljeni u istom paketu zajedno sa osječkim?

vubus

da to je taj crveni MAN, ali nisam primjetio natpis čazmatrans vukovar

vubus

mislim da je ova 4 busa kupio čazmatrans vukovar, ali je leasing pa su morali osiječke pločice da stave jer je leasing kuća iz osijeka. i mislim da nemaju veze sa osiječkim gpp-om i njihovom nabavkom istih. mislim da je i panturist uzeo desetak istih za prijevoz djece.

M.A.N. boy

aha hvala na odg za ove MANove meni su bili identicni s onima iz os pa sa zato mislio da nisu mozda zajedno kupljeni,a sto se tice onog crvenog MANa definitivno govorimo o istom i on je dobio crveni natpis čtz vukovar sa strane i crni iza, ako znas koji je to model MANa napisi ostale forumaše zanima, a isto da se moze stavit na popis voznog parka

tomo

A bilo bi lijepo od vas vidjeti i koju sliku....

vubus

mislim da je to model MAN UL 353 sa 350KS, ali nisam siguran.

M.A.N. boy

također MAN sl 283  OS -435-GC kao i neoplan centroliner reg VU-774 -BA dobili reklamu basler osiguranja na straznjoj strani ,cini se izbila neka epidemija reklama ,dugo dugo nista sad skoro na svakom busu valjda fali para


M.A.N. boy

o čemu se radi u linku meni stalno izbacuje neki error samo vidim da je riječ o glasu slavonije i crnoj kronici

mate

Citat: M.A.N. boy  u Ožujak 15, 2010, 23:17:06
o čemu se radi u linku meni stalno izbacuje neki error samo vidim da je riječ o glasu slavonije i crnoj kronici

Sad i men izbacuje, juce je sve bilo OK
Inace radi se o krivotvorenju mjesecnih karata Čazmatransa Vukovar od strane 6 mladih osoba >:(
Ajd krivotvorit ljecnicke ispricnice, to sam i sam radio, al ovo gdje se izravno firma ostecuje, pa kud to sve vodi :(

M.A.N. boy

i VU-776-BA također dobio reklamu basler osiguranje

M.A.N. boy

bijeli MAN sto je dosao u čzt vu ima registraciju VU-401-CM, ali sam primjetio da posjeduje i garazni broj valjda dok je jos bio u sastavu čazmatransa nove ,a garazni broj je 530 dok onaj neoplan ima garazni broj 532.napominjem to nisu garazni brojevi od čzt vu jer ih oni nemaju

M.A.N. boy

sto se tice onog  crnog neoplana starlinera sa ljubicastim sjedalima,malo sam pregledo po forumu i naletim na ovaj link radi se o nekoj turističkoj firmi i oni obavljaju prijevoz putnika u takvim busevima kao sto je taj neoplan, pod tim mislim na shemu bojanja , crni bus sa svijetlo ljubičastom crtom i ljubicastim sjedalima identičan je ovome u čzt vu, pa sam mislio jel netko zna jel mozda nabavljen od njih.Jer nema puno buseva obojanih u crno a ova firma ima sve buseve obojane u tu shemu.
http://www.nussbaum-reisen.de/unternehmen/a-n-2200.html