Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

netko

164 ima volan od Setre.
I izdgleda da nema 6 brzinu illi je vozači ne koriste.Danas ga je šofer trao do umiranja u 5oj na zaobilaznici.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

JA!!!

Danas na 37mi g.b. 170 vozi sa tabelon, a display ne radi. Ne znan jeli to tako duže vremena, ali znan da san prije viđa da radi.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky

Citat: JA!!!  u Veljača 01, 2010, 17:28:58
Danas na 37mi g.b. 170 vozi sa tabelon, a display ne radi. Ne znan jeli to tako duže vremena, ali znan da san prije viđa da radi.
Pa na njima se nikad nisu ni koristili displayi jer su prejadni. Oduvijek su vozili s tabelom...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Citat: maky  u Veljača 01, 2010, 17:52:25
Citat: JA!!!  u Veljača 01, 2010, 17:28:58
Danas na 37mi g.b. 170 vozi sa tabelon, a display ne radi. Ne znan jeli to tako duže vremena, ali znan da san prije viđa da radi.
Pa na njima se nikad nisu ni koristili displayi jer su prejadni. Oduvijek su vozili s tabelom...
Vjerojatno, i sam kažem da nisam skroz siguran, ali i znan da bi ih povremeno zna vidit bez tablele.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

baco

Neznam dali postoji neka kazna za vozace, kada nevoze odredenu liniju. Danas nije isla 28-sma s polaskom u 8.00h iz Dubrave. Taj autobus ima polazak u 6.50h iz Splita a imam informacije kako niti iz Splita nije krenuo!!! Pa dali je ovo moguće??? Da nije bilo jednog slobodnog busa koji je mogao skoknit i izvrsit navedenu liniju??

Jos jedna stvar. gb246 nevozi vec 2 TJEDNA!! Dali je u servisu takva guzva ili sto...? pricao sam sa vozacem koje vozi gb246 i reka je da mu svakodnevno govore evo popodne ce, sutra ce....a nikako ga napravit za 2 tjedna. On kaze da je posao na sat vremena pposla... umjesto gb vozi neoplan, ili gb100 ili jednostavno nevozi nista kao i danas ujutro.

netko

Ma ja ne bih rekao da je vozač kriv nego netko drugi,nevjerujem opet da se vozaču nije dalo vozi sa nekim drugim busom. ;) :)
Rezerva 100% ima,ali što se danas desilo tko zna,osim ako nije danas ujutro pao snijeg u Dubravi pa možda nije bilo uvijeta za vožnju. :)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

g.b. 194 je počeo zvučat kao g.b. 195, a to u nikakvom slučaju ne može biti dobro...

A da ne govorim šta naši "majstori" iz održavanja rade od novih MAN Lion`s Classica...  Bože sačuvaj...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

setra

Citat: Avtomontažafan  u Veljača 09, 2010, 10:05:27
Evo sad je i g.b. 208 osta bez svoje (2) reklame. Samo ga sad trebaju uredit.
maky aj da bacimo okladu po neku paru da AVTOMONTAŽAFAN radi u PROMETA

maky

Citat: setra  u Veljača 09, 2010, 19:20:42
Citat: Avtomontažafan  u Veljača 09, 2010, 10:05:27
Evo sad je i g.b. 208 osta bez svoje (2) reklame. Samo ga sad trebaju uredit.
maky aj da bacimo okladu po neku paru da AVTOMONTAŽAFAN radi u PROMETA
Nemoooooj mene uvlačit, ko će me posli izvuć...  Al mogli bi na pivu...  ;D

A tog g.b. 208 san i ja vidia jučer na liniji 37, al san zaboravia reć...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

g.b. 152 je 1995. godište: 100% siguran
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Citat: Avtomontažafan  u Veljača 11, 2010, 11:23:36
g.b. 152 je 1995. godište: 100% siguran
Je znamo, broj šasije mu je 000003, šta znači da je treći proizvedeni ikad. U Zagrebu je broj 000001...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Citat: maky  u Veljača 08, 2010, 19:08:20
g.b. 194 je počeo zvučat kao g.b. 195, a to u nikakvom slučaju ne može biti dobro...
Ajme, danas napravia krug sa ovin g.b. 194 na 3. Jako loše!!! Gori od g.b. 195! Pod hitno popravljati!!!!!!!!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

U Popisu voznog parka po garažnom broju i registraciji fali DAF g.b. 114. Nema ga ni u rashodovanim ni u POZNATO VRIJEME RASHODA.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Jel itko zna koji i koliko je O305G-a došlo iz Fürtha?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Citat: Avtomontažafan  u Veljača 23, 2010, 11:37:08
Jel itko zna koji i koliko je O305G-a došlo iz Fürtha?
Poduzeća se sva znaju,a za gradove neznam baš. ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.