Najbolji stariji Prometov autobus

Autor Paško, Veljača 04, 2010, 17:13:14

Shole

Krasni su ti, više na grabi nego na cesti

maky

Citat: Shole  u Listopad 22, 2010, 15:19:52
Krasni su ti, više na grabi nego na cesti
Što je najgore od svega, autobusi nisu uopće loši. Lijepo su zamišljeni, dobro idu, udobni, zimi griju bolje nego toplana, a po meni i bolji od Conecta, ali što vrijedi kad se vozaju samo od jedne radionice do druge...  :(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

G.b. 168 je jučer bija na cesti nešto su ga mehaničari  isprobavali, ali dimi, uuuu.    ;D

maky

Citat: markost  u Listopad 22, 2010, 16:03:41
G.b. 168 je jučer bija na cesti nešto su ga mehaničari  isprobavali, ali dimi, uuuu.    ;D
To malo dok se pročisti, dugo je bio u stanju mirovanja, al kad zaživi makinja unutra...  8-8

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

COVIK

Citat: maky  u Listopad 22, 2010, 15:34:31
Citat: Shole  u Listopad 22, 2010, 15:19:52
Krasni su ti, više na grabi nego na cesti
Što je najgore od svega, autobusi nisu uopće loši. Lijepo su zamišljeni, dobro idu, udobni, zimi griju bolje nego toplana, a po meni i bolji od Conecta, ali što vrijedi kad se vozaju samo od jedne radionice do druge...  :(

Mislim da su u sasvim solidnom stanju s obzirom na godine i kilometražu.

Karoserija im je dobro očuvana a i unutra su u dobrom stanju,po meni puno bolji od turskih manova.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

jure

Nije mi jasno zašto ljudi ne glasuju češće za mog favorita Mercedes Benz O317 kada je lijepo istaknut u popisu masnijim slovima. :-\

maky

Citat: jure  u Prosinac 08, 2010, 17:47:10
Nije mi jasno zašto ljudi ne glasuju češće za mog favorita Mercedes Benz O317 kada je lijepo istaknut u popisu masnijim slovima. :-\
Zašto bi se nekom sviđao isti autobus kao tebi?!

Ja prvi nebi glasovao za njega. Ne samo za njega, nego za nijednog od ponuđenih i nisam još glasovao, a niti ću. Jer svi su oni posebni na svoj način i nikako nema favorita kojeg bi izdvojio, a sve je naširoko opisano u postovima na prethodnoj stranici...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

jure

#22
Citat:...kada je lijepo istaknut u popisu masnijim slovima

Nisam na to mislio, već pogledaj spisak za glasovanje. ;) 0317 je masnim slovima označen!
Slažem se kako su svi posebni i stvarno cijenim tvoj odabir neglasovanja.

maky

O317 ti je označen masno zato jer si glasovao za njega. Meni su svi jednako označeni...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

jure

E pa ima nas izgleda kojima to netko treba kazati. Ja mislio kako je to slučajna greška. ;D

bojcicivan7

Otac mi je vozio autobus Alfa Romeo 70-tih,možda je i on bio među boljima.
connery

Paško

Off topic (za malo nepromisljenu temu), ali je li znate jos nesto o tim vozilima? Koliko su vozili, koji su im bili garazni brojevi? i drugo
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!