Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

maky

O sunce mu kalaisano kako bi rekao Izet Fazlinović...

Večeras se vozim u "kitaru" g.b. 271 na liniji 11, idemo mi uzbrdo, kad odjednom nešto otraga pukne u motoru i motor promijeni zvuk. Nastavio shole voziti do prve iduće stanice, stao, upalio sva 4, otvorio poklopac motora, vratio se u autobus, ugasio ga i rekao da ne može dalje i odmah na mobitel zvao garažu.   >:(





Inače, unutra je i danas prokišnjavalo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Jutros rano na Smokoviku osta u kvaru g.b. 169.Ništa čudno.

markost

Danas popodne na liniji 11 osta u kvaru MAN SG 313 g.b.194. Staja je na Boktuljinom putu na srid ceste sa upaljena sva četri žmigavca skoro cilo popodne. Čak ni vozača nije bilo.  ???

netko

Citat: markost  u Prosinac 13, 2008, 15:52:39
Jutros rano na Smokoviku osta u kvaru g.b. 169.Ništa čudno.
I opet po ko zna koji put večeras ostao u kvaru.Da mi je znati što se na njemu može više pokvariti. ::|
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Jutros oko 11:40 stoji g.b. 168 na semaforu kraj Firula. Upali se zeleno i on da će krenuti, a ono otraga iz motora  odjednom izleti ogroman oblak bijelog dima. Tu se onda zaustavio usred raskrižja, ja sam pomislio da se zapalio, ali nije. Poslije sam ga vidio da normalno vozi liniju 60. Vjerojatno je samo zakuhao...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Siječanj 04, 2009, 14:24:39
Jutros oko 11:40 stoji g.b. 168 na semaforu kraj Firula. Upali se zeleno i on da će krenuti, a ono otraga iz motora  odjednom izleti ogroman oblak bijelog dima. Tu se onda zaustavio usred raskrižja, ja sam pomislio da se zapalio, ali nije. Poslije sam ga vidio da normalno vozi liniju 60. Vjerojatno je samo zakuhao...
Zakuhavanje im je jedan od stalnih i većih problema.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Danas nema Citara g.b 271 na liniji 18.
Prvo ga je valjda mijenjao g.b. 92, koji je isto ostao u defektu, pa je njega zamijenio g.b. 117...

Dakle g.b. 92 napušten na stanici ispod Koteksa:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Siječanj 12, 2009, 19:29:57
Danas nema Citara g.b 271 na liniji 18.
Prvo ga je valjda mijenjao g.b. 92, koji je isto ostao u defektu, pa je njega zamijenio g.b. 117...
Dakle g.b. 92 napušten na stanici ispod Koteksa:
http://i41.tinypic.com/2428iti.jpg
Ne bih rekao,ali možda i griješim.Uredno sam ga vidio kako vozi na liniji 1 od 17:30 kad sam ga prvi put vidio.
Ugl.vozio je,a nisam siguran kad sam ga točno vidio. ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Siječanj 12, 2009, 21:40:11
Citat: maky  u Siječanj 12, 2009, 21:35:18
Tko vozi liniju 1?
Sory. ;)
G.b.92.
Jesi 100% siguran da nije g.b. 91? Ovaj je popodne proveo parkiran na stanici, a nema teoretske šanse da je mogao u 15 min. otići do polazišta linije 1, pokupiti putnike i krenuti na liniju prema gradu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Siječanj 12, 2009, 21:42:59
Jesi 100% siguran da nije g.b. 91? Ovaj je popodne proveo parkiran na stanici, a nema teoretske šanse da je mogao u 15 min. otići do polazišta linije 1, pokupiti putnike i krenuti na liniju prema gradu...
Prilično siguran. ;)
Inače g.b.92 imamo na slikama s reklamom OTP Banka,a g.b.91 ne,tako da mislim da je to g.b.92.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

markost

Danas na stanici na Smokoviku osta u kvaru g.b. 189 , a na desetci ga je zaminija g.b. 59.

markost

Danas na desetci  kraj Mercatora g.b. 66 osta bez zraka, a onda i bez putnika.  :D

onlymercedes

#59
regio g.b. 250 se pozdravio sa svojom getribom,ceka se nova,nema je navodno smisla raditi vise,autobus je svog pola staza od kupnje proveo u man servicu u dugopolju zbog getribe,a drugu polovicu na liniji 35...onda i ne cudi sto ima samo 60000 kilometara,dok kolega g.b. 249 koji vozi na istoj ruti ima mrvicu manje od 100tis