Rusak, Donja Dubrava [ČK]

Autor Tomek, Svibanj 31, 2009, 15:13:45

frukec


5AR


malac

Novosti, EOS je prodan u inozemstvo, točnije u Rusiju, a Iveco ČK738-FT je prodan u Istru.
a ovo im je došlo kao zamjena.  :)




Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

malac

#49
Plitvička jezera, prinova ČK 730 GD


Iveco 906 FU otišao kod Zokija.

frukec


Tomek

Setra S315UL, prvi put je imamo s registracijama i bez Njem. naljepnica


frukec


Tomek

U Koprivnici ulovljen zeleni Neoplan Euroliner N316/3UL, registracije ČK-702-GC

Dreamwalker

U bespućima interneta, naišao sam na ovu fotografiju. Ovo je današnji ČK-939-FU snimljen u Češkoj 2005. godine. Izvor i autor fotografije se vidi na fotografiji (Petr Dvorsky, www.seznam-autobusu.cz)


"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

frukec

Evo boljih slika prinove ;)
Krapina:






shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zlepur1

Citat: malac  u Svibanj 10, 2015, 17:13:29

Ovo čudo tehnike dovelo dicu na ekskurziju u Šibenik.Pokraj onako dobrih buseva poslati ovo ravno je katastrofi.Krajnje je neprofesionalno i nekorektno uzeti novce za najam busa koji mora u 3-4 dana prijeći 1400 km i k tome još voziti djecu u ovakvoj karampani. russian_roulette >hammer< ???
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

shef

Ne znam u kakvom je stanju ovaj Indcar od Rusaka, ali znam da talijani s ovakvima masovno dolaze na izlete kod nas, a najviše za Međugorje (što je složit ćeš se puno duža relacija od navedene; npr iz Torina ti je skoro 1100 km u jednom smjeru).
Kamionska šasija (naročito Iveco kao ova) nisu ideal, ali što je tu je.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic