Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

citaro

#1005
Citat: pehar_11  u Siječanj 24, 2023, 11:07:22Neka naprave reklame koje su providne i lijepo izgledaju, a ne ono smeće ko Infomedia.

Zar nemamo vecih problema?  nnee  ;D

Ako ovo shvatim kako ne bih trebao, mogao bi ti malo na hlađenje. Ne provociraj, ako nemaš što pametnije reći.
Kico101

citaro

Pa cak i nije nuzno provokacija, nego legitimno pitanje, buduci da taj koncept "vecih problema" izgleda nema neke objektivne parametre nego kako kome drago  :) .

Ako je to razlog za hladjenje, be my guest.

Čelični

Danas na 2A polazak sa Delte u 15.10. ugodno iznenađenje. Vozio sam se navedenim autobusom i iznenadio reklamom koja je bila oblijepljena na prozorima (staklima) u putničkom dijelu. Vidljivost dosad najbolja kroz reklamu. Gotovo neznatno smanjena, iako je bio dan, ali vjerujem da bi proporcionalno tome vrijedilo i za noćne sate.
Nažalost nisam zapamtio garažni broj, a nisam se sjetio slikati autobus iako sam sa sobom imao mobitel.
Tko god bio, Infomedia, Urbano oglašavanje, ili netko treći dosad najbolje izvedena reklama koja najmanje narušava vidljivost iz autobusa. S takvim reklamnima poduzećima bi bilo najbolje da Autotrolej surađuje na radost i zadovoljstvo putnika.

NP-549


Čelični

#1009
Nažalost nisam, sad ne znam hoće li sutra na navedenoj liniji i vremenu voziti isti taj autobus. Mogu samo provjeriti. Pa ako slučajno bude da javim broj ili ga uslikam.

Volim autobuse


Čelični

#1011
U navedeno vrijeme lako moguće, ako me sjećanje dobro služi moglo bi biti kako si napisao jer mi se čini da je bio "plinaš".

NP-549

Samo je jedan bus na 2A tako da je sigurno 812. Zelena ALU-BEN

Čelični

#1013
Je to je taj i po opisu odgovara. NP poduzmi nešto ako možeš.

MAN 799


rzri05

#1015
Sa 731 je pak skinuta reklama za Lesninu.

703 ima reklamu za Mlinar

shef

Mlinar ima zanimljiv font garažnog broja
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Dobili su jučer upozorenje da ovo nije ZET i da ne mogu radit šta god se sjete

rzri05

Barem se reagiralo oko toga, već je počelo izgledati kao da pet različitih firmi stavlja reklame na autobuse (najvažnije da je stavljeno sprijeda da je Infomedia stavila tu reklamu).

Citat: Paško  u Ožujak 03, 2023, 23:34:33Font Stencil, nema boljeg ;D
Još malo pa će i Comic Sans staviti, nije ni taj font za baciti. rofl