Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

Shole

Ma nemožeš više ništa tu napravit.  Oni su u pravu i možeš se ti na glavu nasadit, oni neće da izađu van. I šta da im radiš?  

Ruske

tocno...izadi, zatvori vrata, odi kod siptara onog kraj colosseuma gdje je sladoled 5kn, uzmi 2 kugle, i polako natrag...vjerujem da je imao 15min barem, ako ne i vise ;D

kico101

Izgleda da ćemo uskoro gledati liniju 37 u Lovranu ( fotiće u ruke ):

U četvrtak, 10. lipnja 2010. godine, na snagu stupaju izmjene na linijama 34 i 37 na način da će polazak iz Kastva u 10.05 sati i Matulja u 10.15 sati s dolaskom na Slatinu u 10.30 sati produžavati direktno do Lovrana.

Pripremila naša vrijedna Glasnogovornica. ;)

Btw, nije mi jasan smisao ove vožnje, osim, ako se ne radi o tehnologiji ( slaganje smjena i autobusa ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Ne vidim baš neki smisao toga kad u 10:25 ide 32 iz Opatije za Lovran (9:55 Jt-Lovran).  Jedino možda nisu stizale na tog ženske koje rade po hotelima pa je zato ovako riješeno. A taj 678 ionako ima 2X Medveju poslije pa je prazan išao Opatija-Lovran i natrag a sad su mu dali liniju.  Veći efekt bi se postigao da ide 15 minuta kasnije sa Kastva pa da na trasu Opatija-Lovran uskače između dvije trizdvojke.

kico101

A treba se i odmorit do 11,55 u Lovranu ( samo 70 min  :)evil ). Da, bilo bi racionalnije da ide 15 min kasnije, ali što bi na to rekla ekipa koja se vozi trasom od Kastva do Opatije. Možda njima ne bi odgovaralo. :-\
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Citat: Shole  u Lipanj 08, 2010, 17:23:40
Veći efekt bi se postigao da ide 15 minuta kasnije sa Kastva pa da na trasu Opatija-Lovran uskače između dvije trizdvojke.

Bio bi veći efekt, ali to je izgleda za naše tehnologe science fiction...

NP-549

Prvi put u prigradu i odma obišao pola linija.  13:30 10A Paveki,  14:30 32 Lovran,  16:55 14 Mavrinci NN




MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

NP-549


MB Citaro

Uopće mi se ne sviđa kad "gradski autobusi" idu na prigradske linije

MAKI

meni  se svidja baš je senzacija

ovo se mijenjao s 565 koliko znam jer je on bio na 2
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Bit će da je tako, meni se učinilo da sam ga vidio na 32 na Krnjevu, al sam reko sam sebi: ma sigurno sam krivo vidio

NP-549

Citat: MB Citaro  u Lipanj 14, 2010, 18:46:51
Uopće mi se ne sviđa kad "gradski autobusi" idu na prigradske linije

Naprimjer zašto ?

Bari

Citat: MB Citaro  u Lipanj 14, 2010, 18:46:51
Uopće mi se ne sviđa kad "gradski autobusi" idu na prigradske linije

Meni se baš sviđa. Neka idu, zaslužili su i oni nove autobuse  ;)
KREPAT MA NE MOLAT !

Ruske

meni je odlicno kad mi dode neki kao pr. 604 603 589 na 7A ili najbolji od svih 468 8)